Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Jan Kraus: Nikde se nekrade tak dobře jako ze státního

Martin Vlnas, Ondřej Tůma | 18. 6. 2011 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Jiří Jan Otte | 20. 6. 2011 20:18

Řeči a řeči. Řada věcí začne fungovat jakmile začnou platit odpovídající TRESTY a o jaký jde národ je druhotné. Viz Němci - roztříštěný národ po 2. svět. válce, válečné soudy a procesy s lumpama a hle,užpo 15 letech se formuje hospodářská velmoc, protože darebáci dostali na pr.....
Jak říká P.Eben : v hokeji, kupodivu, spravedlnost funguje alespoň na 2 minuty - TRESTNÁ LAVICE,a rozhodčí vyloučí stejně jako bezejmenného Lojzíka tak hvězdu Jágra. I v USA dostala trest prospěšných prací dcera tehdejšího prezidenta Clintona (v ČR něco NEPŘEDSTAVITELNÉHO, ŽE ?.........).Takže "černýho Petra" držísoudnictví,stát. zastupitelství, možná ipolicie.

Nahlásit

0
+
-

František Pašingr | 18. 6. 2011 05:55

Je to ten Kraus, kterého si pamatují ze spacákové stávky v ČT, kdy šlo o to, která lobbistická skupina bude v ČT rozdělovat peníze, vybrané na polatcích i od lidí, kteří se na ČT nedívají?

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK