Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Jak Usáma zadlužil Západ (II.)

14. 9. 2011
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Vychádzajúc z úvahy, že Bin Ládin prispel určitou mierou k zhoršeniu celkovej ekonomickej situácie, napadá ma aj jeden možný priaznivý efekt - revolúcie na blízkom východe a v afrike.
Často prevláda názor, že tieto revolúcue su vedené demokratickými ideálmi - ale skutočnosť bude asi skôr taká, že chudobným luďom v týchto krajinách klesla počas krízy životná úroveň pod prijateľnú úroveň, a preto vyšli do ulíc.
To, či bol tento efekt pozitívny alebo negatívny však ukáže až budúcnosť.

Nahlásit

-
0
+

Nevalný výnos akcií:

to není, tak docela pravda, protože po 11. září se burza rozjela takovým způsobem, mám zato že jela ze 7000- až na 14000.... to trvalo zhruba do roku 2006-8... vše rostlo docela dost a rychle...
To že se k tomu přidali hypotéky a měnová politika FEDU- a toxická aktiva...
V roce 2006 a2008 jsem se bál koupit jakékoli akcie, protže jsem nechápal, že to jde jen nahoru...

Nahlásit

-
0
+

Hypoteticky: buď se někdo přepočítal, nebo si řekl " co na tom záleží, hlavně že JÁ se budu mít božsky.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

jaké konspir. teorie,tak to prostě je,tento systém již nefunkční se snaží přirozeně a logicky udržet u moci i za cenu zločinu,nyní se pokračuje dál,důkazem je okupace a válčení v severní Africe

Nahlásit

-
0
+

jaké konspirační teorie,prostě je to tak,tento upadající americký moloch se snaží,,přirozeně logicky"držet zuby nehty dál i za cenu zločinů a trvá to neustále dál i v dnešní době,jelikož úpadek pro něj hrozí dál, v dnešní době zase prodlužují agonii okupací a válčením v severní Africe,je to furt dokola a jasný důkaz.Již je třeba změnit dnešní dosavadní systém

Nahlásit

-
0
+