Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Lokální starosta versus prezident zeměkoule

Lada Kičmerová | 27. 1. 2010 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

cml11 | 27. 1. 2010 08:03

Takové téma chce rozhodně šalamounskou odpověď. Pro úspěch na lokálním trhu je potřeba jak jeho detailní znalost, tak globální nadhled. Nabízí se varianta, kdy lokální vedení bude mít dostatečnou rozhodovací pravomoc pro reakce na okamžitý vývoj trhu, zatímco globální bude určovat dlouhodobou strategii a bude mít v ruce zároveň kontrolní mechanismy s možností korekce lokálních rozhodnutí. Ono je to všechno stejně jen o lidech. Když bue šéf v Londýně dostatečně schopný a bude se o dění v pobočkách aktivně zajímat, zatímco lokální bude s prominutím despotický blb, zlaté vedení z Londýna.

Nahlásit

0
+
-

pavel | 27. 1. 2010 17:24 | reakce na cml11 - 27. 1. 2010 08:03

A to nemluvíme o tom, že v Čechách se krade podstatně více než v Londýně.Českým nanagerům ani politikům je velice rozumné nevěřit ani pozdravení natož jim svěřovat nějaké finance nebo dokonce rozhodovací pravomoci. Např. majitel televize Nova by mohl vyprávět a my, občané tohoto státu, kteří to všechno platíme, rovněž.

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK