Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Faber krotí optimismus

František Mašek | 2. 2. 2010 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Jaroslav Velek | 3. 2. 2010 14:27

Celkem bych souhlasil. Je třeba se připravit na to, že růst není samozřejmostí, respektive přeprodanost března 09 byla extrém. Jak půjde trh nahorů, bude ubývat investorů ochotných následovat růstový trend - z prosté obavy, že nic neroste do nebes a fundamenty nejsou pro růst na all time high pozitivní... Osobně vidím nutnost investic do drahých kovů, protože dolar zásadní problémy nemá nyní jen proto, že ostatní měny jsou na tom vesměs hůř - euro, jen.... Proto vidím kovy jako velmi zajímavé, a souhlasím s p.Taxlerem, že že není třeba preferovat zlato. Spíš je třeba poohlížet se po růstově zajímavějším investičním stříbře. Toť můj názor coby veterána burzovních her. S pozdravem Jaroslav Velek, Praha

Nahlásit

0
+
-

Bedrich Navratil | 3. 2. 2010 12:28

Jisté je jediné: šance letos vydělat na burze bude daleko lehčí než loni. Vyplatí se "kup a drž blue chips" akcie 1 rok, 2, až 3 roky - drž akcie, dokud zustanou levné s P/S nebo P/B. Kup a drž akcie levné s nadprumernou dividendou, blue chips z EU a USA, z indexu Eurostoxx50 a Dow Jones.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK