Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Ať může sudí zahodit červenou kartu

Martin Viktora | 29. 3. 2010 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

Ondřej Záruba | 29. 3. 2010 20:47

Já teda nevím,jak bych měl chválit někoho,kdo si prodejem finančního produktu u našeho klienta vydělal 1,7 milionu korun,zatímco jeho klient o skoro 3 miliony přišel dementním nastavení strategií a hlavně neuvěřitelnou provizí,kterou musel svému "poradci" velmi netransparentně zaplatit.Nevím,jak bych měl uznat práci konkurence,která pobízí dlouhodobě spořit své klienty v programech s TERy přes 3,5% (to úspěšně zatajuje) a ještě počátečními náklady okolo 200% roční úložky?Napadání je špatné,pokud se jedná o útok zbabělý nekonkrétní a ještě lépe anonymní.Na druhou stranu se borci,kteří efektivně pouze přesouvají peníze z klientovi kapsy do své,musejí nad tímhle článkem cukat s koutky,jak to mají vykoumané,že proti jejich mediální konfontaci (jediné,co je dokáže zastavit) bojuje i Martin Viktora,který patří mezi ty slušné lidi na poradenském trhu.

Nahlásit

0
+
-

Martin Viktora | 30. 3. 2010 00:00 | reakce na Ondřej Záruba - 29. 3. 2010 20:47

Mediální konforntaci bych se opravdu snažil vyhnout. Ale nemám nic proti boji s nekalostmi pokud možno uvnitř profesních sdružení a taky za pomoci regulátora, který by po nekalých praktikách měl jít a měl by je jednoznačně likvidačně trestat. Smyslem existence ČNB je také boj za důvěryhodnost trhu, takže tady vidím výrazný nedostatek. Nejen že nevím o jediném odsouzeném trestném činu podvodu (dle mého by se aktivity bouchaču takto daly s přehledem kvalifikovat), ale nevím ani o jediném případu potrestání bouchače pokutou ze strany ČNB. Zato ale vím o několika absurdních pokutách udělených za naprosté banality v oblasti regulace marketingu a prodeje investičních produktů. Ale špinavé prádlo prát a věšet raději doma. Veřejnost prostě nerozlišuje a i notoričtí bouchači veřejně "bojují za kvalitu ve finančním poradenství".

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

0
+
-

Petr Síla | 29. 3. 2010 12:56

Pěkné pokračování předchozího článku, které jej rizvádí na praktických příkladech.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK