Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Zbavte se strachu z dlužníků. Navždy!

19. 4. 2010
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Dobrý den, díky moc za upozornění. Článek na Měšci skutečně vyšel, bohužel bez našeho vědomí. Na Fimagu byl dnes publikován v dobré víře, že je psán exkluzivně pro nás. Jak ale vyplynulo na povrch, paní Tůmová se rozhodla rozehrát "špinavou" neetickou a neprofesionální hru:.S nabídkou spolupráce oslovila oba weby (Finmag pravděpodobně jako první) a následně dodala text, který jsme jí ve Finmagu zeditovali (lépe řečeno kompletně přepsali). Až sem je vše v pořádku..Jenže... Poté, co jsem jí poslal finální verzi k závěrečné autorizaci, se paní Tůmová rozhodla tuto novou námi opravenou verzi ukrást a po provedení drobných změn bez našeho vědomí nabídnout k publikaci Měšci. Měšci samozřejmě pozadí vzniku finální verze, ani to, že text je již připraven k publikaci na Finmagu, neoznámila. .A aby toho nebylo málo paní Tůmové bylo jasně sděleno (jak mnou tak šéfredaktorem Měšce), že o text máme zájem pouze pokud bude psán exkluzivně pro jeden, resp. druhý web. Což paní Tumová nerespektovala..Pokud se k tomu autorka touží jakýmkoliv způsobem vyjádřit, budu rád. Tato veřejná diskuse mi přijde jako velmi příhodné místo..Martin Vlnas

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Doplňte si tam že jde o převzatý článek, který vyšel z kraje března na měšci. Chvíli jsem bojoval s deja vu než jsem našel zdroj:)

Nahlásit

-
0
+