Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Quo vadis, Evropo?

6. 9. 2010
10 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Dekuji za poucne video a zejmena za to, ze je i pro ty, kteri neumi anglicky.

Nahlásit

-
0
+

souhlasím, jen nechápu proč tahle otázka nezazněla někdy před lidma jako je kohout, který se tváří liberálně, ale v tomhle naprosto své principy pošlapal (chápu proč:), ale nějak bych rád slyšel kohoutovu obhajobu v tomhle, nebo dalších z bezděkovy komise

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Rád důchod svým rodičům platit budu, ovšem pouze jim. Jejich generace měla tu smůlu, že byla okrádána ještě více, než ta naše. Na svůj důchod si však raději našetřím sám.Mimochodem co se reformy penzijního systému týče, můj názor je ten, že stát by měl vystát dnešním závazkům, tj. vyplatit stávající důchodce a umožnit pracujícím z tohoto systému vystoupit - ovšem bez žádného dalšího povinného "pilíře". Peníze by prostě lidem stát ponechal. Ne jimi nakrmil pochybné fondy.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

pointa vaší reakce? kabal je si toho podle mě vědom a z reakce nevyplívá, že by nebyl

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Jenže vy odvodem sociálního pojištění/daně nespoříte na důchod sám sobě, ale platíte důchod stávajícím důchodcům. Tedy velmi pravděpodobně vašim rodičům. Například. Vám budou důchod platit vaše děti.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

POd to se podepíšu. Stát mě současně okrade o cca 55% vydělaných peněz. A ještě bych si měl z tohoto ušetřit?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

zapomněl jsi na čnb :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

http://sumavak.bloguje.cz/784166-inflace-v-rimske-risi.phphttp://sumavak.bloguje.cz/783329-jak-prilis-silny-stat-zabil-staroveky-rim.phpještě dvě články, k tématu které mě příjdou nějak věděčtější :)

Nahlásit

-
0
+

Problém je v tom, že já od nikoho platit důchod nechci. Co chci je, abych na výplatní pásce každý měsíc neviděl, jak zaměstnavatel vydává téměř dvakrát více, než se mi dostane na účet. Až nebudeme muset dávat nažrat byrokratickému aparátu (jen v ČR je to okolo 500 tisíc lidí!), pak se na důchody bude šetřit mnohem líp.

Nahlásit

-
0
+

Vynikající článek s působivým videem. Díky za něj!

Nahlásit

-
0
+