Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Mafián vs. Vatikán

Jan Majer | 27. 10. 2009 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Kopecká | 31. 10. 2009 21:55

Nejlepší článek na Finmagu, které jsem dnes četla!V Izvěstijach asi před 3 lety jsem četla komentář k ruské mafii.Vždy, když byla prezidentem osoba snažící se napasovat Rusko do představ zbytku světa, povolila doma otěže a vládu převzal silnější partner - mafie/př.Chruščov,Gorbačov,Jel cin/.Naprotitomu autokratický Putin dle mého názoru mafii drasticky donutil k opuštění domácí scény a migraci na západ, kde se dá s politiky a ekonomy lépe "domluvit" .Nechcise s nikým hádat o osobu Putina. Chci říci, že vláda mafie,která za Gorbačova ovládla celý stát a terorizovala jej, narazila na jeho vládu.Rusko i Sicílie jsou nezařaditelné země v tradicích a přístupu k životu.Je chybou snažit se takové kultury napasovat do světového středního proudu.A je chybou neprověřit praktiky kohokoliv, byť se ohání morálkou a "svatostí" .Vito Corleone odjel za byznysem do USA.Kam se poděla ruská mafie?

Nahlásit

0
+
-

Bedrich Navratil | 28. 10. 2009 09:55

Ten škarohlíd na foto vypadá jak ten krach-profet Nouriel Roubini z Istanbulu.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK