Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Penzisté mučili poradce

25. 6. 2009
9 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Dobrý den, pane Nastasi,trochu mě vyděsilo, když se ve Vašem komentáři objevilo slovo "Partners" .Podobné chování tvrdě postihujeme a rád bych Vás poprosil o jméno toho člověka, který Vás navštívil, ať můžeme zjistit, zdali šlo o člověka z Partners nebo o poradce z interní sítě Axy. Můj email je tomas.prouza zavináč partners.cz.Velmi Vám děkuji za laskavost, Tomáš Prouza

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Mě se minulý týden stalo něco podobného. Bez ohlášení se doma objevil zástupce pojišťovny AXA a domáhal se vstupu, s tím, že jej pověřilo vedení AXY aby s námi projednal investice, byl docela neodbytný a nechtěl odejít, tak jsem před ním zabouchl dveře.Včera mi od něj přišel dopis kde mi doporučuje zrušit pojistky a založit nové. Na vizitce má značku AXA a emailovou adresu axa.partner.cz

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

„Axa-Partners“ a posílá ho vedení Axa, aby zrušil pojistky? To zní dost divně. Napište to prosím konkrétně, klidně jméno poradce, popište, jak probíhalo jednání. Byl z Axa, nebo z Partners? V druhém případě, je-li to tak, bude mít potíže poradce i jeho nadřízený. Nebo, jestli poradce nechcete takhle veřejně pranýřovat, pošlete mi to mailem, prosím.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Já se těm důchodcům vůbec nedivím nedávno jsem vyhodil jednoho zástupce axa-partners který mi tvrdil, že jej poslalo vedení axy abych zrušil pojistky a založil nové. Když jsem se ho zeptal, kolik mi dá z provize, tak mi tvrdil, že z toho nic nemá...potom se divil, že jsem jej vyhodil.

Nahlásit

-
0
+

Teď jsem si přečetl článek na stejné téma na aktualne.cz. Koukám, že my ho sice máme lépe zpracovaný, ale redaktor v aktualne.cz ma zase o poznání bujnější fantazii:"Dva němečtí důchodci poradce amerického původu Jamese Amburna nejdříve omráčili CHODÍTKEM."1)Ve všech asi 10 zprávách, ze kterých jsem vycházel, nebyla o chodítku ani zmínka.2)K omráčení chodítkem, logicky vyrobeným z co nejlehčího materiálu, aby jím důchodci mohli snadno manipulovat, by bylo potřeba švihu, za který by se nemusel stydět ani Honza Železný :-)Ach jo. Hlavně že je legrace...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tento článek určitě ne. Zpráva na iDnes byla, my to máme zpracované lépe.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

...a to je ponaučení dne.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nebyl tento článek včera na idnesu? :)

Nahlásit

-
0
+

Mno, podle zběžného hledání Googlem se ten člověk zabývá reklamou: www.dgn.agInvestiční poradenství si zřejmě vzal jako vedlejšák, a takhle to dopadlo:)

Nahlásit

-
0
+