Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: EuroMýtné

Ondřej Krutílek | 26. 11. 2009 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

Luděk Zdražil | 27. 11. 2009 12:53

Ano, souhlasím, je to dobrý počin. Ovšem....Ze světa mezi občany se vrátil Euroobčan Mr.Zdroje tu jsou. Bůh je mi svědkem, že má poznámka není vedena závistí.Proč ale Euroobčan s platem cca 0.5 mil Kč měsíčně se vrací zaopatřen doživotní penzí na úrovni 100 tis. Kč měsíčně ?Mohl by mi někdo VĚROHODNĚ vysvětlit, proč se bývalý Euroobčan nemůže živit jako běžný občan, když Euroobčanem přestane být ? Pokud zde Euroobčan nabyl nějaké zkušenosti, které někde může ekonomicky uplatnit, já nemám nic proti tomu ať to udělá. Ze zneužití know how vůči demokraticky a nekorupčně fungující EU nemám obavu. A je-li to know how cenné ekvivalentu 100 tis. Kč/měsíc, nechť je mu trhem poskytnuto. Nebo že by tomu tak nebylo, sociálněspravedlivý pane Špidlo ?Navíc mlčet o tom, co jste se naučil ve funkci komisaře, to by byl hřích nevyužít.

Nahlásit

0
+
-

Jan Nastas | 26. 11. 2009 12:13

mýtné jako další forma daně je správné řešení, bohužel je u nás aplikováno tak, aby znevýhodnilo naše podnikatele. Optimální by bylo zrušit silniční daň a výrazně zvýšit mýtné, tím by došlo k tomu, že by se zrovnoprávnili naši podnikatelé s těmi kteří přepravují zboží po našich cestách. Postavte se na rakouskou dálnici a podívejte se kolik kamionů z balkánu a východní evropy tam jezdí - takřka žádné. Chorvatský kamion jede do Švýcarska přes česko. Proč asi?

Nahlásit

0
+
-

Petr Síla | 26. 11. 2009 13:31 | reakce na Jan Nastas - 26. 11. 2009 12:13

Do Švýcarska přes Česko? My ale se Švýcarskem nesousedíme! Z Chorvatska je to navíc nejblíže přes Itálii.

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK