Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Jak bylo zachráněno mužské pokolení

8. 11. 2008
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Ahoj Honzo! Překvapil jsi mě. Oběma pánům se tímto velmi omlouvám.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Pavle, to je dvojí "přestřel" jednou ranou :-) Ivan Adamovič je známý publicista, spisovatel a přední znalec science fiction (zkus Google), o kterém jsem už v devadesátých letech ve druháku na žurnalistice psal obdivnou seminárku. Tehdy byl mimo jiného zakladatelem a šéfredaktorem průkopnického časopisu Živel. Dnes jeho články najdeš hlavně v Lidovkách, občas externě v Reflexu - a jsem nadšenej, že pravidelně také ve Finmagu.Pokud jde o Arsena, dopustil jsem se před časem stejného omylu jako ty - když začal psát komentáře do diskuse na Finmag, napsal jsem mu mail, aby byl tak hodný, a podepisoval se normálně svým jménem. Plaše mi odpověděl, že Arsen Lazarevič je opravdu jeho občanské jméno, a poukázal na občasné potíže s češtinou. Arsen je nadaný mladý ekonom, se kterým jsme se právě včera dohodli na aktivnější spolupráci.Nikdo z autorů na Finmag.cz se neschovává za pseudonym, pokud vím. Dokonce i další "podezřelý" ;Vlad Ender je reálná postava.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Pěkné. Velký příslib pro díla, ktará jste ještě nenapsal. Jen je mi moc líto, že vedle dalšího nadějného autora, jistého Arsena, i vy saháte po pseudonymu z ruského etnika. Bylo by lidsky odvážné, pro pravé osobnosti však přirozené, kdybyste svou roušku časem odhodil a začal hrdě psát pod vlastním jménem. Přidejte nějaké rekvizity sahající do našeho oboru a narodí se svižný autor, kde nebude možné přehlédnouti pel textové originality. Líbí se mi váš styl, jak sám bych to psal... a tak vám přeji pěknou sobotu - budu se těšit na další vaše literární kousky. A pokud se chcete stát pravým finančním poradcem, úkryt za pseudonymem potřebovat nebudete. Ten by vám spíše ublížil. Máte mou velkou pochvalu. Vy určitě máte rád film Sexmise že?

Nahlásit

-
0
+