Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Souboj pojišťováků

21. 4. 2008
11 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

http://blog.investujeme.cz/blogs/jarda/index.php/2009/10/07/diky-za-mo-nost-blogu-uvod

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Trochu se podivuji a osobně si myslím ,že v tom bude víc než jen nějaké přetáhnutí klientů. Nicméně, kdysi jsem měl dobrě placené zaměstnání a mohl jsem leccos ušetřit, či investovat.Jenže jsem vubec netušil jak. Ani stavební spoření jsem si nezaložil ,protože jsem myslel , že ona státní dotace je pouze ,při využití úvěru na bydlení.Až teprve na semináři ZFP jsem se dozvěděl jak je to doopravdy. Když vezmu kolik peněz jsem mohl ušetřitdo všech programu a kolik navíc ziskat, je mi mdlo. Jediné co "ZFPákům" mohu vytknout je ,že se ke mě dostali tak pozdě. Zase nadruhou stranu, lepší než vůbec.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ano, krásný hotel, silný zaplacený brainwashing s "certifikátem&q uot;rodinného poradce a zde bude prosíme Váš podpis.. Setkal jsem se s rodinou, která od ZFP dostala klasický zelený důchodovky s vysvětlením, že 5 let tam budou spořit a pak se to zruší a vybere vše i s výnosy a ještě ušetří na daních! - to samé doporučila takto kvalitně "vyškolená" ;osůbka jako dárek svým blizkým na Vánoce pod stromeček (nežertuji). Doplňky typu milionových Stavebek už jsou jen třešnička na "dortu".. Musím říct, že jsem po tomhle na klienty hodně dlouho jen zíral - bylo to pro ně velmi hořké probuzení :(

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Známa narazila na finanční poradkyni ZFP a ta ji doporučila stavebko na cílovou částku 2 000 000 Kč. Přitom bydlení má vyřešeno.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

ja si myslím, že tento spor vyřeší soud....nejvic se mi libi jak jste vsichni nejchytřejší na světě...každá společnost má jinou filozofii.Ať to dělá tak nebo tak, steně se to pořád někomu nebude líbit...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

A ještě tečka na závěr:minulý týden můj spolupracocník narazil na klientku, která má 1,5mil Kč a chce v brzké době realizovat bydlení. Jak naložila s těmito informacemi a penězi poradkyně ze ZFP? Jednorázově zaplacené životní pojištění Spektrum......

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nejhorší na všem je, že oni ty lidi jako že "učí rozumět svým financím". Samozřejmě za podmínek vstupního poplatku a posléze uzavřením vlastních smluv. Nedávno jsem se setkal s maminkou na mateřské, která si přivydělává u ZFP. Byla strašně nadšená jejich trojkombinací, ale když jsem se jí ptal na konkrétnější výhody této kombinace, popřípadě daných produktů, vůbec jim nerozumněla. Ale všichni říkali na školení, že je to extravýhodné a že tolik úlev na daních atd... Blaženě se svým vedoucím tyto kombinace zprostředkovávala svým blízkým. A tak si každý odnese svou kapitálovečku...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobrý den, spíš mě překvapuje chování jednotlivých zprostředkovatelů ZFP. Byl jsem vychován a veden k hodnotám jako je slušnost, poctivost, skromnost...Hodnoty a vývoj dnešní společnosti mě nahání trochu strach. Dealeři jako je ZFP, Kapitol a podobně, se pouze svezly na vlně oslabování slušnosti ve společnosti obecně. Jinak si nedokážu představit, jak se jejich prodejci ráno postaví před zrdcadlo a řeknou: " Jsi poctivý, nikoho neodrbáváš a nechováš se jako prase!"

Nahlásit

-
0
+

Už aby se tu zavedla kritéria pro pojmy jako ´finanční poradce´, ´zprostředkovatel produktů´ a aby si lidi jako Štork mohli jít hačnout. Jinak ZFP mi připomíná čínská auta.

Nahlásit

-
0
+

Mě také napadá jedna věta a to : chudák klient ,který uvěří komukoliv ze ZFP ,že je fin. poradce.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

mne tu neda napisat len jednu vetu.Co chudak klient,ktory prestupujez poistovne do poistovne. Vieme si zratat, co to realne pre klienta znamena:(

Nahlásit

-
0
+