Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Jak vyhrát ve Sportce

15. 12. 2007
 31 019
31 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Myslím si , že je to všechno jinak než jak je vytvořen obraz imaginární zkutečnosti. To co všichni považují za skutečnost o číslech je jen fikcí vytvořenou tvůrci sázek a číselných her, kterří zabudovali do hry o peníze čísla místo jiných pomůcek, jako skořápky , karty a další šidítka která odpoutají pozornost sázejícího od skutečné podstaty. Podstatou je zisk peněz od dobrovolných dárců. Navíc tento hazard je posvěcen státní mocí , čímž se stal legálním a jakoby poctivým. Opak je pravdou. Samotné sázkové kanceláře ve svých prohlášeních uvádějí na kolik procent je nastaven zisk sázkové hry. Již několikrát jsme se mohli přesvědčit v přímém přenosu tahu sportky , jak byl podnapilý notář u kontroly tahu sportky. Proto se upustilo od přímého přenosu. Při dnešní dokonalosti výpočetní techniky není problém zajistit nastavení tažených čísel tak aby byl zisk pro kancelář co největší. Kdysi v historii byl spravedlivý způsob losování, za účasti veřejnosti a televizních kamer. Bohuželod toho se upustilo a nikdo se neptá proč. Nehledme na náhody čísel. Platí zde staré Murphyho zákony. Dokonce i jedeno staré české pořekadlo říká , " NEHODA NENÍ NÁHOSDA " , a takovou malou nehodou je i to že jsem vsadil a nevyhrál a svádí se to na osud. Ne osud je řízen tím kdo jej zorganizuje. Pokud budeme mluvit o sázkových číselných loteriích nehledejte osud v éteru ale v organizátorovi vaší sázky. A nezapoměňte že každý s kým se o něco sázíte je ve výhodě , pokud tuto sázku navrhl a vymyslel.

Nahlásit
-
24
+

Diskuze

Přesně tak proč by to dělali prosimtě? Vždyt jim de 50% ze vsazených částek to znamená, že nemají důvod něco takového dělat. Já tomu věřím, hold se podle mě vyplácí sázet jen jednou začas a doufat ve štěstí dliuhodobě na tom asi nikdo nezbohatne podle mě.... Nemají prostě podvody zapotřebí, jediné čemu bych věřil, tak že občas nepadne dlouho žádný velký jackpot, tak že to mohou zdržovat schválně aby začalo sázet zase víc lidí, ale to by byla jejich nenažranost a myslím si, že takovou věc by si nedovolili, i když ted to tak vypadalo, že chtějí druhou nejvyší výhru v historii.. Co padla ted ve středu: https://vyhraj.com/druha-nejvyssi-vyhra-v-historii-sportky-sazkar-vyhral-pres-200-milionu-kc/ Ale nevím no asi to je blbost, ale jen tak mě to napadlo :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

134 milionů

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Zdravim, prosim Vas, vy ste pan Ronn Richsoon, autor tej knihy? moja mamina cita vasu knihu a docitala sa, ze ak bude mat nejake otazky, ze aby vas kontaktovala, skusali sme cez vydavatelstvo no zatial nic, ak ste to naozaj vy, prosim, dajte na seba nejaky kontaktik, velmi sa jej paci vasa kniha, a mala by na vas par otazociek. alebo popripade sa prosim ozvite na valo.vinco@gmail.com, dakujem

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobrý den, chtěl bych také vyhrát. mohl by jste mi poslat prosím čísla na 11.12.2010 na email: alekpazderka@seznam.czDěkuji moc.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

je to tak ;-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Sportka a její skvělé výhry. Jsou dvě věci, které mne vždy napadnou, kdykoliv si na tuto loterii vzpomenu. Sazka trvala na online losování v hlavním vysílacím čase TV, což nechtěla TV uvolnit. A tak se losování pouší později ze záznamu. To je opravdu tak důležitý časový termín losování, aby se raději přešlo k vysílání ze záznamu? Nebo je to záměr? V této zemi, kde se podvádí na všech úrovních se hned nabídne otázka, proč tomu tak je? Finančně zainteresovat přítomný personál a dohlížitele a odvysílat tažená čísla až v dalším tahu? Je to opravdu tak děsná představa? Další co Vás napadne je frekvence výher. Vždyť každou chvíli někdo vyhraje a sebere Jackpot. Co když je pravděpodobnost tak malá že trefit 6 čísel se stává vskutku jen ojediněle. A pak tedy ta frekvence výherců je jen součástí obchodní strategie s cílem přesvědčit hráče, že vyhrát jde snadno, vždyť každou chvíli někdo vyhrává. A ještě jedna poznámka. Sportka a asi i jiné loterie jsou určeny pro typickou skupinu lidí a proto se nikdo nepozastaví nad pravidly pro získání podzimní, jarní, velké letní a vánoční prémie 30-50 miliónů plus Jackpot s jednou podmínkou a to vyplnění celého tiketu, uhodnutí 6 čísel a uhodnutí čísla tiketu zvaného šance. To už musí být opravdu skvělá náhoda. Toto je moje reakce na článek uvedený v předmětu mailu. S pozdravem B.Branau

Nahlásit

-
1
+

ahooj Martine, prosím pošeleš aj mne tie čísla??:Dchcem totiž vyhrát :D

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

ahooj Martine, prosím pošeleš aj mne tie čísla??:Dchcem totiž vyhrát :D

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Čísla na neděli 13.6.2010 uz nestihnu, ale cisla na nedeli 1.8.2010 budou 36, 47, 12, 40, 20, 6. Je to samozřejmě bez záruky, radši je nikdo nevsázejte.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

vše je o tom že kdo jak co si zaslouži. ten člověk ktery ma vyhrat , je vyvolenej tak jako vědci ,a jini lide kteři nam obyčejnym lidem usnadnuji život na zemi to je muj nazor .to neni nahoda věřte my lidi.to je OSUD.ZPOZDRAVEM IVAN.

Nahlásit

-
1
+

Ahoj matrine, mohl by jsi mi prosím poslat čísla na neděli 13.6.2010 na maila volprecht@gmail.com???

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Já myslím, že je to tak, že opravdu Sazka pustí jen minimální výhry, které jsou nastavené. Na příklad když je před Vámi ve frontě člověk a sází velkou sumu, a Vy po něm vsadíte třeba jenom dva náhodné sloupce, máte velkou šanci, že přístroj Vám vylosuje sloupek s třemi výherními čísli. Víc nic, je to řízené Sazkou, ale náhoda je blbec.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nevím, kde jste vzal tu kombinarotiku, ale při dnešní ceně sportky by vsazení všech kombinací vyšlo na 223 milionu Kč, je necelých 14 mega kombinací , krát 16 korun.

Nahlásit

-
2
+

Myslím si , že je to všechno jinak než jak je vytvořen obraz imaginární zkutečnosti. To co všichni považují za skutečnost o číslech je jen fikcí vytvořenou tvůrci sázek a číselných her, kterří zabudovali do hry o peníze čísla místo jiných pomůcek, jako skořápky , karty a další šidítka která odpoutají pozornost sázejícího od skutečné podstaty. Podstatou je zisk peněz od dobrovolných dárců. Navíc tento hazard je posvěcen státní mocí , čímž se stal legálním a jakoby poctivým. Opak je pravdou. Samotné sázkové kanceláře ve svých prohlášeních uvádějí na kolik procent je nastaven zisk sázkové hry. Již několikrát jsme se mohli přesvědčit v přímém přenosu tahu sportky , jak byl podnapilý notář u kontroly tahu sportky. Proto se upustilo od přímého přenosu. Při dnešní dokonalosti výpočetní techniky není problém zajistit nastavení tažených čísel tak aby byl zisk pro kancelář co největší. Kdysi v historii byl spravedlivý způsob losování, za účasti veřejnosti a televizních kamer. Bohuželod toho se upustilo a nikdo se neptá proč. Nehledme na náhody čísel. Platí zde staré Murphyho zákony. Dokonce i jedeno staré české pořekadlo říká , " NEHODA NENÍ NÁHOSDA " , a takovou malou nehodou je i to že jsem vsadil a nevyhrál a svádí se to na osud. Ne osud je řízen tím kdo jej zorganizuje. Pokud budeme mluvit o sázkových číselných loteriích nehledejte osud v éteru ale v organizátorovi vaší sázky. A nezapoměňte že každý s kým se o něco sázíte je ve výhodě , pokud tuto sázku navrhl a vymyslel.

Nahlásit

-
24
+

Sazka nemusí dělat to, co uvádí pan Hruška. Je to proto, protože na výhry převádí jen část vsazených peněz cca 40%. Ostatní si vždy ponechá. je jí tudíž jedno (svým způsobem) kolik bude výher a jakých.Nezajímá je tedy ani počet výherců, kteří se o výhry vždy dělí.Když je vsazeno(skoro vždy) milionem lidí, od každého řekněmě 14 možností, a teoreticky dá každý jinou, musí výhra padnout. Oni nemusejí dělat nic. Riziko mají sázkovky, které jdou na násobek výhry a uspokojují všechny výherce. Takové sázkovky však mají ve svých pravidelch jiná zabezpečení. Ale riziko mají teoreticky větší. Jim by se nějaké fígle mohli hodit, nicméně pochybuji, že by to dělali, protože se taková věc nezřídka může otočit proti nim.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
2
+

Ahoj Martine, napiš mi prosím čísla sportky na středu 17.3.2010 na stepanka.fiserova@email.cz - Děkuju...:-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tobimne zajímalo o jakou rounici jde,uš taky sázím dost dlouho a nikdy nic mohlbymy někdo poradit jak nato aspon chytat 5. pořadí? děkuju.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

tak si to vynasob cenou za jednu kombinaci a vyjde ti pekne cislo....takovy jackpot jeste nebyl.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ahoj. Mohl by si mi prosim napsat na email peater8@seznam.czSportku vsazim uz hodne dlouho a vyhral jsem max 112Kč. Opravdu si mel zaujal timto tvrzenim.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

To je absolutní nesmysl. Sazka rozděluje na výhry polovinu vybraných sázek, takže mají zaručený zisk i bez podvodů. Nemají žádnou potřebu nějak minimalizovat počet výher. Jediné, co potřebují, je velký Jackpot, na který reklamou nalákají spoustu lidí, kteří vidí jen šanci vyhrát a už ne tu pravděpodobnost výhry. Není to podvod, ale psychologie. Nicméně nevsázet radím také. (-;

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

SAZKA povím vám jak to skutečně je,je to tak zě lidi si vsadí třeba sportku ale v SAZCE už před slosováním třeba cca v 18.00 kdy se sázky uzavírají vědí kolik lidí vyhrálo,mají na to program aby byl minimální počet výher no a potom vytáhnou čísla která ji m zajistí to aby je to nezrujnovalo věřte mi že tak to je řekl mi to člověk který v SAZCE pracoval prostě jeden velký podvod a státní zástupce ten taky,v televizi při slosování nepoznáte nic maj to vymakaný radim vám rači nevsázejte

Nahlásit

-
1
+

A výsledek?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Opravdu jo, můj kamarád dal čísla 5,10,25,30,20 ....... a pak si nějaký vymyslel a 2krát po sobě vyhrál.

Nahlásit

-
0
+

Vyhrát ve Sportce je triviální úkol. Stačí vsadit tolik tiketů, kolik existuje kombinací a výhra je vaše. Kombinací je celkem (49 nad 6) = (49*48*47*46*45*44)/(6*5*4*3*2 *1)= 13.983.816

Nahlásit

-
1
+

Já tedy také nevím...ale systémovou si můžete vsadit třeba ve Šťastných 10 už za 10 Kč.Mám ale jiné dilema: Když vsadím, skoro vždycky vyhraju - ale jen malé častky. platí to na všechny číselné hry a jednou jsem zkoušel i automaty. Např. vsadím 30 a vyhraju 70, jindy zase nic a tak se bajočko vrací jen to co do toho vložím.Mám pokračovat? Nebaví mě to a nevím, zdyli VELKÁ výhra přece jen časem nepřijde...anebo si se mnou osud jen tak zahrává?Co myslíte?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Hodně často uvažuji, že vsadím tzv. sytémovou sázku s pár známíma.Ale jsou to strašné pálky, už za 7 čísel chce Sazka myslím asi 112 kč. a za 15 šísel na jeden sloupec 80 000kč.Ale je to 15 čísel ze 49 a losuje se 6+1. Človek nikdy neví.Někdo mi říkal, že to takle delají veliké firmy, či bohatí podnikaltelé. Udajně vesměs první výhry jsou ze systémových sázek...tak nevím

Nahlásit

-
1
+

Rodiče sází již 20 let Sportku. Nedávno jse k nim přišla na návštěvu a na otázku co je nového mi matka odpověděla, že uhodla 6 čísel ze 6. Bylo to asi 15 mil.korun.A pointa pro čtenáře, ale i pro mě?!-byl to středeční tah a naši tyto čísla měli na neděli:-)To nic odpověděla jsem, BLESK MŮŽE PŘECE UDEŘIT I 2 KRÁT NA STEJNÉ MÍSTO !!!

Nahlásit

-
0
+

Těch 32 mld, tak to se Ti hodně nepovedlo. Je to méně než 224 milionů. I tak je to hodně, ale dá se s tím dělat a trochu vím jak.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

aby pravděpodobnost 1. pořadí byla 100%. Kdysi jsem na tohle téma dělal program v pascalu, ... nějakých 32 mld KčsJaký program? Jakých 32 mld? Jednoduchým vzorcem se zjistí, že možností ve sportce je necelých 14 mil. tedy za komančů x 6 Kčs rozhodně nejsou miliardy. Miliardy to nejsou ani dnes kdy sloupec stojí tuším 16 Kč.

Nahlásit

-
1
+

škoda že zatim možna nejsou vypočty pro vyhru ve sportce sazka. to by se vyhrávalo......

Nahlásit

-
1
+
1/2