Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Ondřej Tůma

Ondřej Tůma

Vystudoval žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Studoval také na Fakultě humanitních studií v Praze a na Goethe-Universität ve Frankfurtu nad Mohanem. Má za sebou stáže v Českém rozhlase a Lidových novinách. Vedl cestovatelský server Tripzone.cz. Od roku 2010 pracuje pro největší český finanční portál Peníze.cz, zároveň působí jako šéfredaktor časopisu Finmag. Když zrovna neťuká do klávesnice, čte si detektivky, sedí na Letné (na pivu a na fotbale) nebo cestuje po Evropě.

Články autora

CO SE V KOSMU NAUČÍŠ...

...na Zemi jako když najdeš, říká vědec Jan Lukačevič. Čím ho dráždí Elon Musk, proč nevidí rád signály mimozemšťanům a jak přimět politiky, aby brali klimatickou krizi vážně?

Sportovci na prodej

Sportovci na prodej

Přítomnost Jaromíra Jágra a Pavla Nedvěda v delegaci prezidenta Zemana v Číně vyvolala emoce. Byla jejich účast na čínské...

Pivní odysea

Pivní odysea

Právě dnes vychází nový Finmag. Načepujeme vám při té příležitosti ochutnávku z titulního rozhovoru se sládkem Adamem Matuškou...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK