Finance Summit 2022. Zúčastněte se mezinárodní fintech konference

PR článek
PR článek | 7. 11. 2022

Finance Summit zavítá již podruhé do Prahy. V úterý 22. listopadu 2022 se v historických prostorách Martinického paláce na Pražském hradě sejdou špičky světa financí. Zaměří se na mikro- a makroekonomiku, e-bussiness, chytrá platební řešení, automatizaci, blockchain, krypto a další.

Finance Summit 2022. Zúčastněte se mezinárodní fintech konference

Zdroj: Pexels.com

Mezi odborníky v rámci odpoledního programu vystoupí Roeland Van der Stappen – Vice President, Policy and Engagement z EMEA, Tomáš Olexa – Head of financial innovations, Česká národní banka, hlavní ekonom Rogeru – Dominik Stroukal, Jana Brodani – Executive Director Czech Capital Market Associationa mnoho dalších.

Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete na eftisummit.com.

Finance SummitFinance Summit

Co je Finance Summit?

Finance Summit je evropská konference zaměřená na trendy a inovace ve světě financí. Vytváříme prostředí, kde se zkušení zakladatelé, inovátoři, investoři a lídři firem mohou setkávat, diskutovat a sdílet své nápady a zkušenosti. Můžete se těšit na den plný networkingu, sdílení zkušeností, inspirativních panelových diskuzí a keynotes od leaderů na trhu.

Kdo jsme my?

Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou Startup Disruptu je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidelně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundery a technologické inovátory z celého světa.

Akce se koná pod záštitou Českého předsednictví v Radě Evropské unie.

Za podporu děkujeme společnostem Seed Starter České spořitelny, Sedlakova Legal, JC, Patria Finance, Global Payments a dalším.