Předplatné časopisu
Finmag do schránkyPředplatit časopis 

Private Family Wealth 2022: TOP 15 řečníků a posledních 60 lístků

PR článek
PR článek | 13. 6. 2022

Jedinečná akce, na které získáte cenné know-how pro správu a plánování bohatství, se na podzim vrací do Prahy. Rezervujte si vstupenky včas, inspirujte se u předních českých i světových odborníků a nepropásněte jedinečnou šanci se v rámci networkingu setkat s nejvýznamnějšími osobnostmi v oboru.

Private Family Wealth 2022: TOP 15 řečníků a posledních 60 lístků

Zdroj: Wealth Magazín

Po dvou letech covidové pauzy se 6. října v pražském Grandior Hotel Prague uskuteční další ročník mezinárodní konference Private Family Wealth, která navazuje na úspěšné tři ročníky konference Trust & Wealth Management o správě a plánování bohatství. Konference nabídne unikátní témata, řečníky a jedinečnou příležitost pro networking s českými i zahraničními osobnostmi v oboru.

Jedinečná atmosféra, networking a know-how z celého světa

V posledních letech jsme v České republice nejen svědky, ale i součástí ekonomické transformace, která má pozitivní vliv na růst bohatství českých rezidentů. Se zvyšující se hodnotou majetku ale přichází pro jednotlivce, rodiny i firmy řada nových výzev. Úspěšnost jejich řešení bude rozhodovat o zachování životního standardu, majetku i jejich další budoucnosti.

Cílem této konference je ve vybraném publiku z řad jednotlivců, rodin a expertů napříč všemi obory, které spojuje téma správy a plánování bohatství, hledat způsoby efektivních řešení, inspirovat se a učit od nejzajímavějších českých a zahraničních osobností.

Jedinečnou příležitostí je speciální networking, v rámci kterého se můžete osobně setkat a pohovořit s řečníky nejen o přednášeném tématu, ale i o aktuálních trendech a problematice správy a plánování bohatství.

Jeden den, 3 tematické bloky, 15 osobností

Těšit se můžete na tři tematické panely, ve kterých poskytne svůj pohled 15 expertů a osobností ze všech koutů světa:

  1. PANEL - Mezinárodní pohled na vývoj Wealth Managementu jako koncept s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka  
  2. PANEL - Filantropie jako přirozená součást rodinné majetkové strategie
  3. PANEL - Vlastnické a manažerské nástupnictví z pohledu nastupující generace

Hlavním řečníkem a hostem konference je Pierre S. duPont s manželkou Jenny duPont. Pierre je členem 5. generace jedné z nejvýznamnějších amerických rodin duPont. S ohledem na vlastní zkušenosti na rodinné dědické a obchodní situace sám pomáhá dalším movitým jedincům a rodinám se správou a plánováním bohatství.

To ale není vše! Na konferenci vystoupí také Dr. Wing-Hin Chung ze společnosti Invest Hong Kong nebo potomek českého šlechtického rodu a správce rodového majetku, Stephanos Germenis-Hildprandt. Setkat se můžete s Dagmar Goldmannovou, výkonnou ředitelkou nadace Via Clarita, právničkou pro rodinné právo prof. JUDr. Kateřinou Ronovskou nebo Ing. Vladimírem Fichtnerem, generálním ředitelem Fichtner Wealth Managers. Vystoupí také Ing. Martin Jurek, Ph.D., jenž je nástupcem/CEO v rodinné firmě a zároveň ředitelem Centra pro rodinné firmy při VŠE, Ing. Radek Šiller, Wealth Manager z české Multi Family Office a další. Konference čítá 15 TOP řečníků z celého světa – Ameriky, Evropy a Asie.

Prvotřídní servis samozřejmostí

Konference nabízí prvotřídní servis, který je u podobných akcí v zahraničí standardem. Součástí je catering, skvělá káva a nealkoholické nápoje v průběhu celého dne včetně oběda pro každého účastníka nebo doživotní přístup k videozáznamům ze všech přednášek. Nejste příznivcem angličtiny? Nebojte se. Konference bude simultánně tlumočena.

K dispozici už jen 60 lístků

S ohledem na unikátní koncept konference s důrazem na networking je k dispozici omezený počet vstupenek. Využijte příležitosti získat rady, inspiraci a osobně se v Praze potkat s členem americké rodiny duPont a dalšími 14 TOP řečníky s tématy, které jinde nenajdete.