Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

4000 knih o štěstí

| 15. 9. 2009

V roce 2000 bylo ve Spojených státech publikováno 50 knih pojednávajících o cestách k dosažení duševní pohody. V krizovém roce 2008 podle Psychology Today vyšlo 4000 takových titulů.

4000 knih o štěstí

Zatímco v předchozích letech chrlili vydavatelé na trh příručky o tom, jak dosáhnout úspěchu v zaměstnání a v podnikání, během recese zaplavují pulty knihkupectví knihy o štěstí, jehož lze dosáhnout i bez peněz a bez ohledu na kariéru.

Postupně se ale mezi konejšivými tituly opět začínají objevovat knížky o tom, že krize je pro chytrého člověka především příležitost a jak z ní vyjít ještě silnější. Až převládnou a přibudou k nim staré dobré manuály pro dynamické manažery, zlé časy budou za námi.

Na jak dlouho? Nemusíte číst ekonomické analýzy ani noviny, abyste byli v obraze. Stačí občas zajít do knihkupectví.

Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi (1 komentář)

Frantisek Vagasky | 8. 11. 2009 15:24

A můžete nějaké knížky doporučit? Bez doporučení nebo alespoň odkazu na místo, kde se něco takového řeší, je dle mého článek takřka o ničem...
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Jan Majer
Původní profesí novinář, od roku 2001 pracoval jako finanční poradce. V dalších letech publikoval vedle poradenské činnosti články ve finančních rubrikách...více o autorovi.

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!