Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Rozdáme 300 časopisů zdarma

| 20. 3. 2017 | Vstoupit do diskuze

Novinky z redakce Finmagu a Peníze.cz: Tištěný Finmag jde do tisku, k jeho předplatnému přidáme jako dárek audioknihu a třem stovkám z vás dáme výtisk úplně zadarmo. Online bráška Finmagu, tedy web Finmag.cz změnil podobu a prokoukl. A do redakční kuchyně vás nově necháme nakouknout na Instagramu.

Rozdáme 300 časopisů zdarma

Pojďme to vzít pěkně popořadě. Začneme časopisem. Na co se můžete těšit v novém čísle? Tak třeba na rozhovor s Maximem Velčovským o tom, že jsme se pořád ještě nenaučili užívat života a že za užívání si často považujeme „radosti“, které stojí za zlámanou grešli. S Ladislavem Ziburou se pak podíváme do Nepálu, kde přistávají letadla plná lidí unavených z kapitalismu, kteří sní o jiném, duchovnějším životě, jak ho znají z barvotiskových příruček. A těmi samými letadly pak odlétají Nepálci, kteří sní o životě na Západě, jak si ho představují z televizních reklam. Dočtete se také o tom, že Národní ústav duševního zdraví v Klecanech je jediné místo v Česku, kde vás doktoři smějí vystřelit na trip. Tedy – kde vám v rámci svého výzkumu smějí podat psilocybin, účinnou látku z magických houbiček. A dojde i na evropské téma číslo jedna. Blížící se francouzské volby. Proti elitám, euru, Evropské unii, imigrantům a globalizaci stojí osmačtyřicetiletá Marine Le Penová. Hlásá vyhošťování, ochranářskou ekonomiku a návrat k franku. Jakou má šanci uspět?

Činíme se taky na sociálních sítích. Jakmile časopis vyjde, rozdáme na našem Facebooku třem stovkám lidí jedno vydání zdarma. Bedlivě nás sledujte, splnit totiž musíte jen jediné - kliknout dřív než ostatní a dát o tom vědět svým kamarádům. A protože jdeme s dobou, založili jsme si Instagram, kde vám budeme odhalovat zákulisí redakce nebo životů našich novinářů. Sledujte nás!

K předplatnému audiokniha

Ve spolupráci s Audiotéka.cz jsme pro vás připravili speciální akci. Ke koupi předplatného získá čtenář prostřednictvím e-mailu voucher na audioknihu. Ten následně uplatní na webu www.audioteka.cz. Na výběr je z pěti titulů, které doporučil Michal Kašpárek. V nabídce jsou Snyderovy Krvavé země [recenze Krvavých zemí na Finmagu], Orwellův 1984, Faktor Churchill od Borise Johnsona [recenze Faktoru Churchill na Finmagu], Inovátoři od Waltrera Isaacsona, autora životopisu Steva Jobse [recenze Inovátorů na Finmagu], a Kafkova Proměna.

Měníme image

V prvním březnovém týdnu jsme spustili nové webové stránky Finmag.cz. Jsou nyní hezčí, rychlejší a přehlednější. Přesvědčte se sami! A pokud se vám něco nebude zdát nebo zjistíte případné chyby, budeme rádi za zpětnou vazbu. Neváhejte nám napsat na redakce@finmag.cz.

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Nepřehlédněte

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK