Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Pozitivní zprávy: Fronty na banány jsou zpět!

| 8. 4. 2015

Už zase se stojí fronty na banány. Budoucnost se jeví v krásných barvách.

Pozitivní zprávy: Fronty na banány jsou zpět!
+7
+
-

Výletní loď Costa Concordia, která před třemi lety ztroskotala u italských břehů, převážela na palubě zásilku kokainu pro kalábrijskou mafii ’Ndranghetu. Ukázaly to odposlechy mafiánů. Zřejmě nebude náhoda, že kapitán Schettino, který loď potopil, měl kokain i ve vlasech. Po tomto mrzutém incidentu začala ’Ndrangheta přepravovat drogy raději v banánech.

+7
+
-

Prodloužení linky A pražského metra slavnostně otevřela s úsměvem na tváři primátorka Krnáčová s premiérem Sobotkou po boku. Sobotka dokonce přislíbil, že s dalším rozvojem pražské dopravní infrastruktury by mohl v budoucnu vypomoci i stát. Šestikilometrová stavba trvala šest let a stála zhruba 20 miliard korun. Škoda, že se tak šetřilo. Kdyby přihodili ještě dvacku, mohli mít lidé k dispozici schodiště krytá před deštěm a v přestupní stanici Nádraží Veleslavín i eskalátor. Na druhou stranu lze nyní snížit nezaměstnanost vytvořením šesti pracovních míst pro nosiče kufrů a pohůnky s deštníky.

+7
+
-

Již rozštěpené původně devítičlenné hnutí Úsvit se dále štěpí. Tentokrát už asi na atomy.

+7
+
-

Somálští teroristé zavraždili na keňské univerzitě na 150 lidí neozbrojených lidí. Státníci tzv. vyspělých zemí se teď svorně modlí, aby mezi obětmi nebyl žádný karikaturista a oni nemuseli vyrazit až do Afriky na další stometrový pochod jednoty.

+7
+
-

Ministr financí Babiš vyrazil s dětmi na prázdninovou lyžovačku, díky čemuž muselo být na příští týden přesunuto jednání o zákonech, vyžadujících jeho přítomnost. To se nelíbilo Miroslavu Kalouskovi, který pronesl pár svých standardních sarkastických poznámek a vynutil si přerušení schůze. Kalouskovy výroky nejprve na svém facebooku komentoval poslanec ANO Martin „Indulona“ Komárek slovy Kalousek je chasník a asi byl zas nacamranej a o den později si z hor na twitteru přisadil i sám řepkový král řka Radši budu s rodinou na horách než ve Sněmovně poslouchat ožralého Kalouska. Kdyby toto moudro napadlo Babiše rok před volbami, mohl dnes lyžovat po celý rok a my bychom nemuseli mít ve vládě a Sněmovně a na magistrátech sebranku buranů nevidících si do huby.

+7
+
-

Do pražského Lidlu dorazila zásilka kalábrijských banánů.

+7
+
-

Svému zakladateli a předsedovi Andreji Babišovi dluží hnutí ANO 65 milionů korun. Hnutí by se mělo začít bát. Tomio dluží Úsvitu jen pár set tisíc a ti holomci ho bez pardonu vyrazili. Tak aby se teď Andrej taky nenaštval a nezačal rozhodovat sám bez široké vnitrostranické diskuze, jak tomu bylo dosud.

+7
+
-

Francouzský senát odmítl návrh zákona, podle něhož měli být zákazníci prostitutek pokutováni částkou až 1500 eur. Kdepak poslanecké platy, tohle je teprv ten pravý střet zájmů.

+7
+
-

Velvyslanec USA v ČR Andrew Schapiro se vyslovil, že ani jemu ani jiné zemi nepřísluší, aby českému prezidentovi radili, co má a co nemá dělat, nicméně vyjádřil svůj názor, že Zemanova účast na ruské vojenské přehlídce je v současné době poněkud vachrlatá. Miloš to pochopil po svém a Shapirovi vzkázal, že mu nemá radit a že dveře na Hrad jsou pro něj uzavřeny. Jak na tiskovce z archivu uvedl mluvčí Ovčáček, „velvyslanec Shapiro se po tomto sdělení zhroutil a s pláčem uprchl do USA“.

+7
+
-

Světová banka varuje, že Rusku hrozí velká recese. Aha, tak vleklá. Vleklá.

+7
+
-

Dvojici smrtelně jedovatých kober černých adoptoval v pátek v ZOO Dvůr Králové nad Labem speciální tým pro boj s organizovaným zločinem na poli finanční kriminality, takzvaná daňová Kobra. Odborníci na marketing se shodují, že Kobra měla raději adoptovat jiné, sympatičtější zvíře. Ideálně nějaké s velkým rozhledem.

+7
+
-

Pražská policie zatkla o víkendu Francouze, který měl u sebe nabitý samopal a banán. Muž před policisty ale stihl banán spolknout a předávkovat se, takže nejprve musel být převezen do nemocnice a pak až do cely.

Náš partner

Další porce seriózní publicistiky na The Zeitung:

  • V první, osvětové části se budu věnovat hrám s tématikou jídla a pití. Ve druhé, rovněž osvětové části se budu věnovat otázce, jak jídlo a hry vhodně skloubit.
    Hry k jídlu
  • Zpravodajské vysílání veřejnoprávní České televize je plně pod kontrolou tajné organizace Svobodní vlekaři.
    Kdo letos ovládá ČT

  • Exkluzivní Pozitivní zprávy ze Slovenska

Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Rostislav OboňaRostislav Oboňa
Mediální magnát. Vydává The Zeitung a tištěný The Zeitung magazín.

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!