Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Pozitivní zprávy: Bílý prášek a dementi

| 2. 10. 2014

Pozitivní zprávy ve finančním magazínu? Ano! Ale nahlas to neříkejte, abyste se nestali obětí svérázného bojovníka proti démonu alkoholu.

Pozitivní zprávy: Bílý prášek a dementi
+8
+
-

Zdá se, že letošní komunální volby přinesou nám občanům konečně změnu k lepšímu. Politici se chystají vrátit Pražanům Prahu, chodníky chodcům, budou sbírat hovna po burpsících, vyhánět bezdomovce z jejich domovů, feťáky z pískovišť a cikány odevšad. Z ulic zmizí prostitutky, vytlačené falešnými docentkami Univerzity Karlovy v negližé, rozdávajícími zdarma viagru, s jejíž pomocí pak postavíme na magistrátech týmy profíků či alespoň zateplíme a ušetříme. V otevřených dveřích radnice pak poplácáme vyšpulené zadnice a nastoupíme na nově utvořená místa ve veřejných službách, zatímco naše děti se mezitím budou cpát ve školních jídelnách lepším jídlem bez éček a vozit si šunky v MHD zdarma. Je až děsivé, kolik nedovtipných dementů je posedlých touhou ovlivňovat životy druhých. A mnohým z nich se to podaří.


+6
+
-

Senátorka (hromada titulů) Milada Emmerová (hromada titulů) byla v Plzni zachycena revizorem místního dopravního podniku, neboť jela bez označené jízdenky. Jelikož revizor neměl ani ánunk, že hovoří s osobou důležitou, a navíc bývalou hejtmankou kraje, požádal ji o předložení občanského průkazu, který u sebe neměla. Předložila místo něj hlasovací kartu do Senátu, o němž toho srdnatý revizor věděl asi tolik co o paní senátorce. Naštěstí byl poblíž vyškolený městský policista, který tetu ztotožnil a káravě ji upozornil, že zrovna ona by měla jít občanům příkladem. Senátorka na oba podala stížnost pro aroganci.


+6
+
-

Na Pražský hrad, na úřad vlády a na ministerstvo zahraničí dorazily v minulých dnech obálky s podezřelým bílým práškem.


+6
+
-

Poslanci schválili zákon o dětských skupinách. Zklamáni jsou nejen všichni, kdo doufali v plošný zákaz 5angels, Maxim Turbulenc a Mandrage, ale hlavně provozovatelé tzv. lesních školek. Ty totiž také spadly do kategorie dětských skupin, která má poměrně přísná pravidla a předpisy. Les musí být dle zákona zastřešen, stromy z nerezu a v plastovém křoví musí být porcelánový záchůdek s umyvadélkem. Ministryně Marksová-Tominová přislíbila, že situaci do roka napraví, což znamená, že lesní školky opravdu definitivně skončily.


+6
+
-

Dvaatřicetiletý blbec ze Šumperska přepadl již podruhé stejnou banku v Zábřehu a podruhé ho chytili. Možná by měl zkusit radši vrcholový fotbal.


+6
+
-

Jízdu na kole s pevným převodem nezvládl v Brně dvaadvacetiletý hipster. Při sjezdu Husovou ulicí asi zapomněl, že ty pedály se točí furt, kteréžto překvapení mu přivodilo pád, zlomilo mu klíční kost a propíchlo plíci. „Cyklista nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a vlastnostem jízdního kola a havaroval,“ sdělil policejní mluvčí Pavel Šváb. Heh.


+6
+
-

Ruský oligarcha Vladimir Jakunin v reakci na Zemanovo páteční vystoupení na konferenci Dialog civilizací na řeckém Rhodosu označil českého prezidenta za „střízlivě smýšlejícího člověka“. O dvě hodiny později obdržel Jakunin obálku s podezřelým bílým práškem.


+6
+
-

Severokorejský diktátor Kim Čong-un se již téměř tři týdny neobjevil na veřejnosti. Zřejmě je na tajném celokorejském turné po místních pizzeriích.


+8
+
-

Na osvětovou besedu do mateřské školy v Krásném Lese u Frýdlantu vyrazili v pátek policisté s autem plným výzbroje a výstroje na ukázku. Jakmile při vyprávění došlo na případ muže s koženou brašnou, policisté zjistili, že jim někdo ukradl samopal vzor 61 „Škorpion“. Po rozsáhlé pátrací akci byl zadržen jakýsi recidivista, co šel zrovna kolem a samopal si vzal.


+6
+
-

Na Liberecku ještě zůstaneme. Bílý tygr v úterý napadl a zabil mladíka, který zřejmě úmyslně skočil do jeho výběhu v zoologické zahradě v indickém Dillí.


+6
+
-

V pondělí ve večerních hodinách zatkla policie prim. MUDr. Karla Nešpora, CSc., pro podezření z rozesílání bílého prášku.


Náš partner

Další porce seriózní publicistiky na The Zeitung:

  • Ověřený způsob, jak zaujmout i osobu hluboce pod naší intelektuální úrovní? Jojo!
    Rukověť pseudointelektuála: Jak na jojo
  • I známý chalupář pan Huml, zastánce pokrývky hlavy s módní anténkou, věděl, že teplo z tělesné schrány uniká ponejvíce hlavou
    Tetička Sally: Módní okénko
  • V šupleti každé katedry měl být jednoduchý test příčetnosti, pohotovostní balení Xanaxu a nouzové tlačítko, které vyhlásí konec vyučování a odchod domů či aspoň na oběd.
    Vaterland: Poznámky ve škole

Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi (1 komentář)

Aleš Müller | 4. 10. 2014 22:28

Bílý prášek na Hradě? To byla instantní slivovice, postačí zalít vodou - litr vody udělá 45% slivovici, půl litru 65%. Jen neni jasné proč to došlo na úřad vlády, když tam Kalda už nechodí.
:-)
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Rostislav OboňaRostislav Oboňa
Mediální magnát. Vydává The Zeitung a tištěný The Zeitung magazín.

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!