Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Mastné úsměvy burziánů Aneb nedělní chvilka poezie

| 10. 4. 2011

Mastné úsměvy burziánů Aneb nedělní chvilka poezie

Další z nepravidelných příspěvků, který nepotřebuje sáhodlouhý úvod. Pohodlně se usaďte do křesel a v klidu si dopřejte chvilku čisté poezie, která zocelí tělo i mysl... Díky, Vladimíre Iljiči Lenine!

Mimochodem: Není vyloučeno, že si Lenin své jméno vybral na důkaz opozice vůči Georgiji Plechanovovi, který používal pseudonym Volgin, podle řeky Volhy. Uljanov si prý zvolil Lenu, protože je delší a teče opačným směrem, říká o něm novodobý intelektuální kolchoz (kollektivnoje chozjajstvo) Wiki...

Zdroj: youtube (Radime, díky za tip)

Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Martin VlnasMartin Vlnas
Vystudoval politologii, sociologii a mediální studia na FSS MU v Brně. Na univerzitě Sungkyunkwan v jihokorejském Soulu se rok zabýval východoasijskou...více o autorovi.

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!