Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

AXA Manager: Soutěžte s námi o nejnovější iPad

| 3. 10. 2011

Soutěž o iPhone, kterou jsme se skupinou AXA připravili letos v květnu vzbudila mezi čtenáři opravdový zájem. Jak to bude v soutěži o větší krabici od firmy Apple – iPad 2?

AXA Manager: Soutěžte s námi o nejnovější iPad

Když jsme uzavírali soutěž o iPhone, kterou v květnu připravily redakce Peníze.cz a Finmagu společně se skupinou AXA, byli jsme příjemně překvapeni zájmem našich čtenářů. Nyní tu máme něco ještě většího – soutěž o iPad 2, tablet od společnosti Apple.

Pravidla jsou stejná, jako byla posledně: kdo odpoví správně na deset soutěžních otázek a nechá na sebe aktuální a platné kontakty, bude zařazen do slosování. Z něj pak vzejde šťastlivec, který se stane majitelem iPadu. Přesná pravidla najdete v boxu pod tímto textem.

Otázky se týkají skupiny AXA, jejích produktů a aplikace AXA Manager. Při hledání správných odpovědí vám určitě pomůžou stránky skupiny AXA a samozřejmě naše weby, hlavně sesterské Peníze.cz.

Zmíněná aplikace AXA Manager – můžete si ji do iPhonu či iPadu stahovat zdarma z AppStore – obsahuje průvodce hlášením dopravní nehody jako pojistné události, je vybavená kalkulátorem pojistného ručení. Účinnou pomůckou může být i přehledný průvodce poskytnutím první pomoci nebo možnost ověřit si při nehodě pojistitele druhého vozidla. A to nejsou ještě zdaleka všechny funkce...

Axa Manager v akci: pomocník při hlášení dopravní nehody a sledování podílových fondů AXA


Soutěž začíná okamžikem uveřejnění tohoto článku a trvá do pondělí 17. října včetně, končí s úderem půlnoci.

Zde naleznete soutěžní otázky.

Redakce Peníze.cz, Finmagu a skupina AXA vám přejí hodně štěstí.

Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi (4 komentáře)

Martin Vlnas | 3. 10. 2011 23:29

Františku, to není "reklama", je to přece soutěž... A neříkejte, že ten titulek není dost vysvětlující, že vás, čtenáře, mateme...
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit komentovanou zprávu

František Pašingr | 4. 10. 2011 00:32
reakce na Martin Vlnas | 3. 10. 2011 23:29

Dobře, upřesňuji. Je to reklamní soutěž. AXA věnuje cenu a ti co chtějí vyhrát jsou nuceni prostudovat jejich stránky, aby mohli odpovědět. Vyjde to mnohokrát levněji než stupidní reklamy, které jim běží v televizi.
Slušné časopisy mají reklamu jen na místech k tomu určenýcha nemíchají ji mezi články.
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit komentovanou zprávu

Václav Valášek | 4. 10. 2011 23:15
reakce na František Pašingr | 4. 10. 2011 00:32

:( to je opravdu smutný komentář :( Pane Pašingře, kolik platíte za přístup k nezvykle kvalitním článků, které na Finmagu máme možnost číst? Já tedy nic. Dokonce velmi rád jsem dal na svůj facebook odkaz na soutěž, která přiláká nové čtenáře, zvýší proklikovost Finmagu, tím web získá více peněz z reklamy a může si dovolit o to lepší autory s jejich články a my - čtenáři - budeme mít ještě lepší čtení a pořád ZDARMA. Označení soutěže je naprosto dostatečné, nikoho rozumného to nemohlo zmást. Martine, nedělejte si prosím hlavu pokud budete připravovat další soutěž. Každý rozumný člověk se sám rozhodne zda se mu za iPad2 vyplatí projet stránky Axa a Penize.cz nebo ne.
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

František Pašingr | 3. 10. 2011 23:04

Čekal jsem článek a ono je to pouhá reklama. :-((
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!