Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Partners vstoupili do AFIZ

| 2. 6. 2008

Představenstvo AFIZ vyhovělo dne 28. května 2008 žádosti společnosti Partners Financial Services, a.s. o přijetí. Společnost, která před tím prošla úspěšně vstupním právním auditem AFIZ, se tak stala jedenáctým korporativním členem AFIZ.

Partners vstoupili do AFIZ

„Je dobře, že se sjednocují pravidla etického chování a že poradci Partners rozšíří řady těch, kteří se řídí Etickém kodexem AFIZ, za jehož porušení hrozí jasné disciplinární sankce,“   hodnotí krok Marta Gellová, generální sekretář AFIZ.

„Společnost Partners má nyní možnost uplatňovat své názory i na půdě AFIZ, což nepochybně přispěje k dalšímu sjednocení poradenského a zprostředkovatelského sektoru,“ pokračuje Gellová.

"Hlavním motivem vstupu do AFIZ byl zájem efektivně podporovat rozvoj poradenského trhu a podílet se na snaze o jeho kultivaci, ať už při spolupráci s regulátorem nebo pomocí samoregulačních nástrojů," říká Tomáš Prouza, který na jednání představenstva AFIZ zastupoval Partners.

"Věříme, že AFIZ bude hrát stále významnější roli při vytváření legislativních podmínek pro kvalitní finanční poradenství – a že neustoupí od snahy prosazovat etická pravidla chování vůči klientům," dodává Prouza.

AFIZ – Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, vznikla v roce 2002 a v současné době zaštiťuje více jak 11.000 fyzických osob, poskytujících poradenské a zprostředkovatelské služby na finančním trhu.

Tisková zpráva AFIZ.

Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Další články autora

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!