Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Stejně by mě zajímalo, jak ty kočkopsy vyrábíte?

| 21. 2. 2011

Článků na téma penzijní reforma už vyšlo a ještě vyjde spousta. Proč si ale nedat pro odlehčení jeden komiksový strip... Tři obrázky občas řeknou více, než dokáže pět tisíc znaků.

Stejně by mě zajímalo, jak ty kočkopsy vyrábíte?

reforma

Další povedená dílka najdete na http://comicscreator.cz/.

Máte-li raději písmenka, přečtěte si "úvod do penzijní reformy" od Tomáše Prouzy nebo třeba srovnání česko-slovenské od Luboše Palaty. Svou ruku a buřty k dílu přiložil i Aleš Tůma.


Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi (2 komentáře)

Martin Vlnas | 21. 2. 2011 23:53

Budu to každému klást na srdce :) Slibuji!
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Petr Náčel | 21. 2. 2011 23:50

Prosím, můžete to nastavit jako standardní "management summary" každého článku na FinMagu povinné pro každého autora?

Jinak pokud máte raději originály, doporučuji http://www.bitstrips.com/ .
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Gabriel PleskaGabriel Pleska
Vystudoval český jazyk a literaturu. Pracoval v literárním časopise a na tiskovém oddělení České pošty, později na volné noze jako korektor a editor. Píše...více o autorovi.

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!