Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Již staří Řekové věděli, že Řecko není, co bejvalo

2. 8. 2017
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Současný Řek má s tím starověkým asi tolik společného jako česká kuchyně s racionální výživou. Drtivá většina dokonce ani nerozumí staré řečtině, ale kdo by jim to zazlíval - on je to jazyk veskrze nepraktický, když všichni kolegové nejsou k rozhovoru pár tisíc let dostupní.
BTW Herodotos, můj oblíbený evropský turista a na vedlejšák historik, si taky stěžoval, jak je všechno na levačku, mladí jsou neposlušní a neuctiví a politici jsou hrabiví.

Nahlásit
-
7
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Na prikladu Recka, a Balkanu vubec, jasne vidime, kam vede nekontrolovana imigrace. V tomto pripade slovanska.

Nahlásit
-
-2
+

Diskuze

Docentka Johanka na dvou stranách sděluje, že už staří Řekové nadávali na současné poměry a vzpomínali na staré zlaté časy. Asi dostala čárku za další článek, ale proč to publikuje finmag, to mně uniká.

Nahlásit

-
1
+

Článek zajímavý a pravdivý.
Ale co z toho vyvozovat? Že mají lidé začít psát dopisy svým penzijním fondům, že se chtějí vzdát třetiny penzijních úspor a že penzijní fondy mají odpustit dluh (roztrhat dluhopisy) Řecka, ale i dalších jižních zemí, které jsou na tom podobně?

Nahlásit

-
3
+

Na prikladu Recka, a Balkanu vubec, jasne vidime, kam vede nekontrolovana imigrace. V tomto pripade slovanska.

Nahlásit

-
-2
+

Současný Řek má s tím starověkým asi tolik společného jako česká kuchyně s racionální výživou. Drtivá většina dokonce ani nerozumí staré řečtině, ale kdo by jim to zazlíval - on je to jazyk veskrze nepraktický, když všichni kolegové nejsou k rozhovoru pár tisíc let dostupní.
BTW Herodotos, můj oblíbený evropský turista a na vedlejšák historik, si taky stěžoval, jak je všechno na levačku, mladí jsou neposlušní a neuctiví a politici jsou hrabiví.

Nahlásit

-
7
+