Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Extáze svatého Jobse

Michal Kašpárek | 1. 6. 2017 | Celkem 4 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Aleš Müller | 1. 6. 2017 11:11

No, hlavně doufám, že si nešlehne řidič autobusu, který mne ráno vozí do práce a pilot, který mne jednou za rok veze někam na dovolenou. A taky řidiči co jedou proti mne v protisměru i ti co jedou za mnou, na drsné pražské jižní spojce.

+6
+
-

Dalších 4 komentáře v diskuzi.

Aleš Müller | 1. 6. 2017 11:11

No, hlavně doufám, že si nešlehne řidič autobusu, který mne ráno vozí do práce a pilot, který mne jednou za rok veze někam na dovolenou. A taky řidiči co jedou proti mne v protisměru i ti co jedou za mnou, na drsné pražské jižní spojce.

Nahlásit

+6
+
-

Karel Mašek | 1. 6. 2017 08:42

Tak jsem si myslel, že se autor s námi podělí o tom, co šňupe při psaní recenzí a nic jsem se nedozvěděl.

Nahlásit

+1
+
-

foxy | 1. 6. 2017 07:47

Ve své firmě bych feťáka nesnesl. Ale je možné, že při dnešním stavu pracovní legislativy bych ho vyhodit nemohl.

Nahlásit

0
+
-

Jaroslav B. Kořínek | 1. 6. 2017 07:32

Rád si knihu přečtu, díky za recenzi. Mimochodem považuji za neuvěřitelné, že Shulginova kniha (dosti poučná, doporučuju) vydaná v roce 91 nemá český překlad, v našem perníkovém království by se měla o tohle tahat aspoň tři nakladatelství.

Nahlásit

+3
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK