Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Tomáš Poláček: Kdybych byl šéf, třetinu novinářů vyhodím

7. 3. 2017
 36 017
7 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

krasnej rozhovor, diky

Nahlásit
-
5
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Rozhovor zábavný, čtivý. Jen tohle mne na odpovědích zarazilo:

"Vždycky se mimořádně těším na rozhovor s Petrem Nárožným, protože to je nejmoudřejší český umělec, jakého znám."

Nárožný je chytrý a zajímavý člověk, ale mezi umělci (umělci nejsou jen herci) se asi najdou moudřejší lidé. Ale pan novinář je nezná.

Nahlásit
-
-5
+

Diskuze

Rozhovory pana Poláčka mi vždycky přišly zvláštním způsobem čtivé, ale prázdné. Takový ten guilty pleasure jako když čtete Módní policii v Blesku. Jeho upřímnost a otevřenost doslova všemu a všem je pozoruhodná, to nemyslím ironicky. Asi sám ví, proč není šéfredaktorem - jeho médium mi nechybí.

Nahlásit

-
1
+

Ale je, ne že není.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Pěkný rozhovor o tom, jak dělat dobře novinařinu, a pak to někdo úplně zabije trapnou zmínkou o erekci v perexu, o které se v článku navíc nikde nepíše (ne že by mi to chybělo). Kdo ty perexy proboha píše? To má Finmag opravdu takovou bulvarizaci zapotřebí?

Nahlásit

-
1
+

Zeman s přehledem vyhraje prezidentské volby právě proto, kolik aktivistických novinářů ho zběsile a iracionálně nenávidí.
Tohle je naprosto presne ....

Nahlásit

-
-1
+

krasnej rozhovor, diky

Nahlásit

-
5
+

Asi se daji napsat chytrejsi komentare, ale pana Brezinu zadny nenapadl.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
3
+

Rozhovor zábavný, čtivý. Jen tohle mne na odpovědích zarazilo:

"Vždycky se mimořádně těším na rozhovor s Petrem Nárožným, protože to je nejmoudřejší český umělec, jakého znám."

Nárožný je chytrý a zajímavý člověk, ale mezi umělci (umělci nejsou jen herci) se asi najdou moudřejší lidé. Ale pan novinář je nezná.

Nahlásit

-
-5
+