Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Sex Wars II

17. 10. 2016
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Mě zase připadá zajímavé, že v případě Trumpa, ač je celebritou přes třicet let, se údajné oběti obtěžování vyrojily zrovna když z Wikileaks přišla další dávka obzvláště ohavných emailů soudružky Clintonové...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
6
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Trump si patrně uměl vytipovat ty, které si to nezištně nechají pro sebe, ačkoliv by mohly vysoudit miliony. A KGB mu v tom pomáhala.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
-2
+

Diskuze

Trump si patrně uměl vytipovat ty, které si to nezištně nechají pro sebe, ačkoliv by mohly vysoudit miliony. A KGB mu v tom pomáhala.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-2
+

Tak síly pokroku zase udeřily

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3841896/Republican-party-headquarters-firebombed-daubed-Nazi-graffiti-North-Carolina.html

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Mě zase připadá zajímavé, že v případě Trumpa, ač je celebritou přes třicet let, se údajné oběti obtěžování vyrojily zrovna když z Wikileaks přišla další dávka obzvláště ohavných emailů soudružky Clintonové...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
6
+

Tvrzení, že Hillary zastrašovala oběti svého manžela - to bych teda nahrávání soupeřce a "stavění do role oběti" nenazval ani náhodou. Naopak je to zcela racionální protiútok, který by Hillary měl poškodit právě v očích voliček.
Zajímavý je fakt, že když je Trump podle médií takový zlosyn, že jsem ještě neslyšel o případu, že by jeho příznivci fyzicky napadali příznivce soupeře. Zato na druhé straně je zjevná ochota zase jednou prosazovat dobro, humanismus a pokrok pěstmi a násilím.

Nahlásit

-
6
+