Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Zlatá medaile pro Petra Macha

29. 8. 2016
18 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Mne ten článek a reakce pana poslance zaujala. Ukázala totiž naprosté odtržení od věcí podstatných v Evropě a myslím, že dostatečně dokumentuje, jak lidé jako Tomáš Zdechovský slouží pro vytváření kouřových clon, za kterými se úspěšně skrývají podstatné a život nás všech ovlivňující změny. Věřím, že pracuje do zemdlení a je i přesvědčený, že je užitečný a nadstandardně výkonný. Pro mě je to ale onen nosič vody z jedné kádě do druhé na opačné straně dvorku, který je plně zaměstnaný činnostmi, které skutečným vládcům Evropy vůbec nemohou vadit. Co si mám jiného myslet o jeho aktivitách, které zmiňuje - kritika odebírání orgánů vězňům v Číně (což je samozřejme z hlediska naší západní demokracie lumpárna a kriminální čin) a boj proti stáčení tachometrů bazarových aut.

Ve světle toho, že tatáž Evropská unie připravuje pro Čínu status tržní ekonomiky, která povede (velmi pravděpodobně) k likvidaci nejen ocelářství v Evropě nebo neustále proudících dotací pro přimíchávání biopaliv, které ničí motory mých (nebazarových) aut, je pro mě obhajoba pana poslance krystalickým doložením jeho zbytečnosti alespoň pro mě a moji rodinu.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
58
+

Diskuze

Já? Já jsem z vůle Boží pohan.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

A co ty verše mají podle vás říkat?

Bible není návod na obsluhu automatické pračky nebo bruselská směrnice a zakřivení okurek. Její text je nutno zasadit do kontextu doby a přemýšlet, co je nadčasové a co ne.
Pokud tato pasáž ospravedlňuje zdanění, pak ve výši z doby císaře Augusta a Tiberia. Nikde tam není napsáno, že stát má konfiskovat polovinu HDP. Nebo byste to mechanicky vztáhnul třeba i na 100% daňovou kvótu?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Pokud si dobře pamatuji, heslo znělo poněkud silněji :-)
"Aktivní blbec je horší než třídní nepřítel"

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Pracovitý politik je horší než třídní nepřítel. Pracovitý politik v Bruselu, to už je zbraň hromadného ničení.
Ideálním politikem byl poslanec Petr Kott...v obdobích, kdy byl na šrot. V takovém momentu nevymýšlel zvyšování daní, státní regulace a vládní programy.

K tomu jak naši politici chrání disidenty a křesťany ve světě jedna informace:
Hlava syrské katolické církve Ignác Josef III. viní Západ z rozvrácení země, utrpení křesťanů v Sýrii a spojení s radikálně wahhábistickou Saúdskou Arábií.

Nahlásit

-
12
+

Jestli je v EP/EU pracovitostí míněna intenzívní a aktívní účast na produkci nám všem dobře známých EU-nesmyslů, tak to je opravdu lepší volit poslance, kteří nebudou "pracovití". Známé rčení, že aktivní hlupák je horší, než chytrý lenoch, protože nadělá mnohem více škody, platí zřejmě pro poslance EU dvojnásob. :-P

Nahlásit

-
8
+

To si nemyslím. V Bibli lze najít oporu pro cokoliv i opak toho cokoliv. Teologové jsou v tom mistři. A jestli v tom něco není, tak právě logika. Neexistuje žádný jeden smysl "zbytku textu" snad kromě toho, že Židé jsou vyvolený národ.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Ano. Logika.
Pokud vezmete jednu větu a vysvětlujete ji tak, že je to v rozporu se zbytkem textu, jde nejspíš o špatnou interpretaci.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
2
+

Mne ten článek a reakce pana poslance zaujala. Ukázala totiž naprosté odtržení od věcí podstatných v Evropě a myslím, že dostatečně dokumentuje, jak lidé jako Tomáš Zdechovský slouží pro vytváření kouřových clon, za kterými se úspěšně skrývají podstatné a život nás všech ovlivňující změny. Věřím, že pracuje do zemdlení a je i přesvědčený, že je užitečný a nadstandardně výkonný. Pro mě je to ale onen nosič vody z jedné kádě do druhé na opačné straně dvorku, který je plně zaměstnaný činnostmi, které skutečným vládcům Evropy vůbec nemohou vadit. Co si mám jiného myslet o jeho aktivitách, které zmiňuje - kritika odebírání orgánů vězňům v Číně (což je samozřejme z hlediska naší západní demokracie lumpárna a kriminální čin) a boj proti stáčení tachometrů bazarových aut.

Ve světle toho, že tatáž Evropská unie připravuje pro Čínu status tržní ekonomiky, která povede (velmi pravděpodobně) k likvidaci nejen ocelářství v Evropě nebo neustále proudících dotací pro přimíchávání biopaliv, které ničí motory mých (nebazarových) aut, je pro mě obhajoba pana poslance krystalickým doložením jeho zbytečnosti alespoň pro mě a moji rodinu.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
58
+

Pardon, ale ono existuje něco, jako "špatná interpretace Bible"? Kdo o tom rozhoduje? Podle jakých kriterií?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

P. Mach k propagaci své politiky alespoň nezneužívá křesťanství.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
6
+

Dva parazité se hádají, kdo je v jejich spolku parazitů větší parazit. Koho to zajímá? Kromě nich samotných skoro nikoho. V Česku šlo k eurovolbám 19% na Slovensku dokonce jenom 13%. Ať jsou zalezlí a tiše kasírují svoje prebendy nebo je časem někdo vyžene. A pokud už je někdo chce hodnotit, tak platí premisa "poslanec, který nic nedělá neškodí".

Nahlásit

-
7
+

Tzn. p. Mach se nechá platit kradenými penězi a vede Svobodné? To je úplně nedůvěryhodný člověk, toto.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Aby nedošlo ke špatné interpretaci je vhodné přidat toto: 5. Mojžíšova 10:14

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Možná jsem slepý, a je to někde upraveno nějakou vyhláškou, ale pokud už někoho napadám ze lži, je dobrý nápad ověřit si fakta a ideálně přidat zdroj:

"Questions shall be submitted in electronic format. Each Member may submit a maximum of five questions per month."

(http://www.europarl.europa.eu /sides/getDoc.do?pubRef=-//EP/ /TEXT+RULES-EP+20150909+RULE-1 30+DOC+XML+V0//EN&nav igationBar=YES)

Nahlásit

-
32
+

Tak k tomu konkrétně Matouš 22, 17—21. Například.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Třeba na toto: "Zavedeme registrační pokladny. Snížíme tak daňové úniky."
Daně jsou státem řízená loupež, které se KDU-ČSL účastní.
Ale nejde jen o peníze. Stát lidem krade i svobodu, kterou dostali od Boha.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
7
+

Tak to vůbec nevím, na co v PROGRAMU narážíte.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nevím, kdo má v čem přesně pravdu v tomto sporu. Pro mě je však člověk, který kandiduje za stranu jež má v názvu "Křesťanská" a zároveň svým programem porušuje 7. a 10. Boží přikázání, nedůvěryhodný.

Nahlásit

-
12
+