Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: I v europarlamentu platí, že méně je někdy více

24. 8. 2016
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Pan Zdechovský by měl být pro ostatní europolitiky vzorem. Pokud by se věnovali prohlášením o medových snídaních a kolonizací Měsíce, v podstatě by celá EU byla jen takovým roztomilým projektem jak z Monthy Pythona. Sice bych je za to pořád nechtěl platit, ale skousnout by se to dalo.

Když se však věnují té "skutečné práci", jako je vynucování kvót ve vedení firem dle rasy, věku, barvy očí, pohlaví, či jakýže je to zrovna poslední trend, pak představují to skutečné nebezpečí.

Tím samozřejmě nijak nesnižuji hodnotu opoziční práce P.Macha. Jen bych mu přál, aby mu to ostatní ulehčili tím, že by se věnovali aktivitám jako pan Zdechovský.

Nahlásit
-
17
+

Diskuze

Abych panu Zdechovskému úplně nekřivdil, je třeba také dodat, že se jako jeden z mála zajímá občas i o obyčejné lidi. A to je ve vrcholové politice velmi ojedinělá záležitost...

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Zdechovsky-KDU-CSL-Podle-norskych-matek-je-Michalakova-symbolem-boje-proti-Barnevernetu-404226

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Krásné :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ad poslanec Zdechovský platí zřejmě definice, kterou jsem nedávno použil pro jeho kolegyni Jourovou hřadující o několik bidýlek nad panem poslancem a která je vypůjčena z životopisu pana Pytlíka Brouka:

Brouk Pytlík je hnědý červotoč, který neustále do něčeho strká nos a nic nenechá na pokoji. Jako malý vyrůstal v kině, kde sledoval různé filmy a pak jak vyrostl, tak odletěl do světa kde všem vykládal co v kině viděl. Sám se považuje za velkou fimovou hvězdu. Pytlík všem zkouší radit, ale ti kdo jeho rady uposlechnou, toho většinou později litují. Pak mu většinou pořádně vynadají. Jediný kdo nad Pytlíkem drží ochrannou ruku, je jeho nejlepší kamarád Ferda mravenec.

Co dodat? http://www.postavy.cz/brouk-pytlik/

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
5
+

Pan Zdechovský se věnuje těm "zásadním" věcem, jak je definoval svého času pan Werich.

Horníček: Byly činěny přečetné dotazy z řad našeho čtenářstva, zda dlouholetým soužitím s paní chotí jaksi v rodině nenastal u vás určitý proces, který bychom lidově mohli popsat jako jistá "pod-pan-to-fli-za-ce".
Werich: Podpantoflizace? No to je nesmysl. Samosebou, že dlouholetým soužitím manželů dochází k takové - řekl bych - k takovému srůstu. Názorovému srůstu. Názory, které původně jsou dosti daleko od sebe, se stále sbližují a sbližují, až konečně ty její nabydou vrchu. Ovšem já jsem tomu čelil už od svého mládí - já jsem dlouho ženat - my jsme se dohodli s mojí paní, že budem o všem rozhodovat společně.
Horníček: Velmi moudré.
Werich: Ona rozhoduje o těch maličkostech a podružnostech a o těch velikých zásadních věcech rozhoduju já.
Horníček: To je velmi moudré řešení. A prosím vás - ty podružnosti?
Werich: No podružnosti... jako například: co s penězi, které vydělám, že ano, kdy mám odejít z domova, kdy se mám vrátit, co na sebe, kdy bude oběd, kdy bude večeře, kam večer... A tydle maličkosti běžné... rozhoduje paní. A takový zásadní věci ...
Horníček: Například?
Werich: Jako například: jaký je náš poměr k Tajwanu, to dělám já.
Zdroj: http://vlastikfurst.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=118292

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
14
+

Pan Zdechovský by měl být pro ostatní europolitiky vzorem. Pokud by se věnovali prohlášením o medových snídaních a kolonizací Měsíce, v podstatě by celá EU byla jen takovým roztomilým projektem jak z Monthy Pythona. Sice bych je za to pořád nechtěl platit, ale skousnout by se to dalo.

Když se však věnují té "skutečné práci", jako je vynucování kvót ve vedení firem dle rasy, věku, barvy očí, pohlaví, či jakýže je to zrovna poslední trend, pak představují to skutečné nebezpečí.

Tím samozřejmě nijak nesnižuji hodnotu opoziční práce P.Macha. Jen bych mu přál, aby mu to ostatní ulehčili tím, že by se věnovali aktivitám jako pan Zdechovský.

Nahlásit

-
17
+