Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Všichni budeme Sobotka

15. 1. 2016
 10 355
6 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Před mnoha lety mi jeden lobista (pozor neplést se politickým lobbistou, což je eufemismus pro zloděje spraženého s politikem) řekl - vždy mluv tak, aby se to dalo vysílat. Nikdy neříkej nikomu nic, co by jsi nemohl říci nahlas.
A to samé platí v internetu - co nechcete, aby bylo veřejné - nesvěřujte internetu.

Nahlásit
-
10
+

Diskuze

Mě přijde zvláštní, že většina médí (bohužel včetně Finmagu) sáhodlouze řeší, jak bylo chudáčkovi premiérovi ublíženo zlými neonacisty, ale málokdo se pozastavuje nad vlastním obsahem těch zpráv. Situaci, kdy premiér a jeho poradci řeší, jak nejlépe manipulovat s veřejným míněním, aby obyvatelstvo "překouslo" přijímání migrantů a postupnou ztrátu státní suverenity, rozhodně nepovažuji za standardní.

Nahlásit

-
5
+

Před mnoha lety mi jeden lobista (pozor neplést se politickým lobbistou, což je eufemismus pro zloděje spraženého s politikem) řekl - vždy mluv tak, aby se to dalo vysílat. Nikdy neříkej nikomu nic, co by jsi nemohl říci nahlas.
A to samé platí v internetu - co nechcete, aby bylo veřejné - nesvěřujte internetu.

Nahlásit

-
10
+

Pan premier má jistě pracovní mail, který doufám, je patřičně zabezpečený, ale evidentně ho nepoužívá pro případy, které tak nějak nechce, aby v té služební korespondenci byly. Tyto potom potají :)) kuje přes mail soukromý a vono to už soukromé není. Samozřejmě že krást se nemá, na druhou stranu se člověk dozví, co si premier myslí o svých voličích, jinak to bohužel nejde. Až nebude kout pikle, nikdo o jeho soukromý mail mít zájem nebude.

Nahlásit

-
6
+

Zveřejnit každé pondělí komunikaci deseti milionů lidí? Myslím, že by to zas takový průšvih nebyl. Kdo by to četl?

Nahlásit

-
1
+

zverejneni tisiciny konverzaci jako "smysluplne"? panecku.. kasparek uz ztraci asi vsechno, kvuli cemu jsem ho cetl

Nahlásit

-
3
+

Politik je veřejná osoba, jde tzv. s kůží na trh, tak musí počítat s tím, že se mu kdekdo dostane pod kůži. Rozumný politik nepoužívá například mail, či telefon, k důležitým, či choulostivým záležitostem. Rozumný politik řeší důležité věci face to face.
Otázkou je, zda máme rozumné politiky.

Nahlásit

-
6
+