Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Portfolio strukturovaných produktů od ICM: Další z pohádek o snadném výdělku

27. 10. 2014
 63 147
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Vážený pane Tománku, Váš článek mě opravdu nadchl a vedl mě k přemýšlení, proč někdo takové bláboly napíše. Došla jsem k následujícím důvodům: 1. nemá 100 tis. EUR, aby také mohl investovat do daného produktu a tím získat výnos v počtu několika procent měsíčně, 2. je spolupracovník PARTNERS a ty mají v nabídce hlavně investiční životní pojistky, které "vydělávají" svým klientům jak ďas a proto je pravidelně každé dva roky poradci té skvělé firmy musí měnit. 3. Nemáte žádné kvalifikované vzdělání, abyste věděl, jak vlastně akcie pracují a proto tu píšete tyhle slátaniny...
Sama jsem klientem společnosti ICM a tak přesně vím, jaká je pravděpodobnost propadu koše a jak se pak daná firma zachová. Pravda je, že firma ICM nenabízí žádné IŽP a tak nějak ani asi nechce spolupracovat s firmou Partners a to Vás asi taky žere. No těším se na příští článek, třeba si opět prodloužím život smíchem....

Nahlásit

-
0
+

Dobrý den, děkuji , dlouho mi vrtalo hlavou jak mohou dosahovat takových měsíčních hodnot.
mohu se zeptat ještě přímo na produkt reverzních konvertibilních dluhopisů? kde se tyto produkty obchodují? přesto že se jedná o rizikový produkt, malé procento vybraných společností bych si v portfoliu dokázal představit. I včetně jedné výše zmiňované, korekci už má za sebou, poklesu o dalších 50 procent bych se nebál.


Děkuji.

Nahlásit

-
0
+