Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Svět lze dobýt s telefony i kostičkami. Nic ale netrvá věčně!

31. 7. 2014
 5 356
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Překvapivě rozumné stanovisko v dnešní době. Děkuji za odkaz.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobrý den,
našel jsem k tomu následující:
Prime Minister Jyrki Katainen said the Finnish government will not consider purchasing Nokia shares, quashing hopes the government would help support the company’s plunging stock.

“This is not our business. We are developing Finland into a country where companies can do well, but this is not the way of support along which the government will go,”
http://businesstech.co.za/news/mobile/16053/nokia-not-getting-finnish-government-bailout/

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Docela by mě zajímalo, jak se k pádu Nokie stavěla finská vláda. Nikde jsem nečetl o státních dotacíh, zvažování odkupu státem a podobné věci, které se v Česku dějí například v souvislosti s jedním dolem, jehož drahé uhlí nikdo nechce kupovat.

Nahlásit

-
0
+

No jo, to znám. Obdobné to je s Policií ČR. Našli jste moje ukradené auto? Ne? Efektivně bráníte tomu, aby mne někdo nepřepadl na ulici? Neuvalujete na mne jen buzerační opruzy? Zvažuji přechod ke konkurenci....
-----
Ale pro upřesnění: 8110 neměla vyskakovací kryt, resp. měla ho jen ta filmová verze.
Vyskakovací kryt měla o mnoho lepší 7110 (telefon s rollerem, WAPem, metalickým designem a "velkým" displejem).
Ten ale ještě v době uvedení Matrixu nebyl na trhu, tak si filmaři (resp, "product placement" oddělení Nokie) pomohli tímto trikem.

Nahlásit

-
0
+