Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Z deníku europoslance. Petr Mach exkluzivně: Moje první hlasování v europarlamentu

26. 6. 2014
 17 175
10 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Ano. A svoboda je o tom, že Lojza je legálně ozbrojen a má právo svobodně a beztrestně svůj majetek bránit jakýmkoliv způsobem ..... :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
1
+

Diskuze

Mně takové gesto připadá zbytečné a nedospělé. Když je "hymna" EU na úrovni Trampské "Vlajky" nebo Gaudeamus Igitur, tak proč neušetřit energii a nechat si ji na opravdu zásadní problémy?
Jinak tento druh článku, z "Centra", vítám. Děkuji.

Nahlásit

-
0
+

A to se zlodějům zatraceně hodně nelíbí

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ano. A svoboda je o tom, že Lojza je legálně ozbrojen a má právo svobodně a beztrestně svůj majetek bránit jakýmkoliv způsobem ..... :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Demokracie a svoboda se vylučují. Demokracie je, když Franta s Pepou hlasují, jak si rozdělí Lojzův majetek.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Svoboda a přímá demokracie je právě to, co k sobě neodmyslitelně patří a jejíž absence Evropu dusí. To, že se Tomio Okamura chopil knihy Pavla Kohouta a následně ji svojí hloupostí dehonestoval, je bohužel fakt, který pevně doufám Svobodní v čele s Petrem Machem změní. Přeji hodně úspěchů a pevné nervy :)

Nahlásit

-
0
+

Svoboda a demokracie (a ještě přímá) to jde pane Machu dohromady? Aha. A v Čechách do toho příště jdete s Tomiem?

Nahlásit

-
0
+

Velká gratulace pane předsedo a europoslanče, jak k zasnoubení, tak i k úspěchu ve volbách. Věřím, že Vaše snaha o dobrovolnosti přijetí (a vystoupení) Eura nebude marná a brzy se této změny smlouvy dočkáme.

Nahlásit

-
0
+

svazák Palata by se měl realizovat v nějakém rudém (modrém) plátku a ne zde ve slušné společnosti. Machovo dnešní povídání není sice žádný dobrodružný román, ale je to první zpětná vazba o činnosti v Euparlamentu, na kterou jsem narazil. a bude-li to mít pokračování, počtu si zase.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Můj názor je, že každá subjektivní informace od insidera je vítaná. Nechci si dělat obrázek o Bruselu podle Libora Roučka.

Nahlásit

-
1
+

Vítáte zápisky Petra Macha na Finmagu?
Žádné strhující ani zvláště výživné čtení to není, ale furt lepší než prostoduchá politická agitka eurosvazáka Palaty. Osobně bych vypustil oboje. Srdečně gratuluji p.Machovi k zasnoubení.

Nahlásit

-
0
+