Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: K prasknutí: Internetová bublina stále roste

4. 3. 2014
 10 013
10 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejméně oblíbený příspěvek

Ach jo. Včera jsem napsal relativně dlouhou odpověď, ale asi neprošla přes administrátora, byť v ní byly pouze odborné argumenty. S cenzurovanými diskusemi na Finmagu jsem skončil.

Nahlásit
-
-1
+

Diskuze

No konečně někdo napsal jak to je - naprostá ztráta reality. Investice do Socialbakers? Kdo se věnuje sociálním sítím? Jen určitý typ lidí: Kdo má čas á hodinu kontrolovat FB?

Nahlásit

-
0
+

Dobrý den, pracujeme na nápravě – a snad se nám daří. Pokud se bude vyskytne problém, pánové, dejte nám prosím vědět, nejlépe na redakce@finmag.cz.
Zpětná vazba je pro nás důležitá – a v tomhle případě asi i nezbytná. Díky předem.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

No, pokud je v tomto smyslu bitcoin investorům k ničemu, tak to o jeho reálném uplatnění ve velkém byznysu dost pochybuju.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Pane Cecvárku, mě běžně neprocházejí komentáře. Jde patrně o technický problém. Je třeba to zkusit poslat ještě jednou a dlouhé komentáře si zálohovat do mezipaměti.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ach jo. Včera jsem napsal relativně dlouhou odpověď, ale asi neprošla přes administrátora, byť v ní byly pouze odborné argumenty. S cenzurovanými diskusemi na Finmagu jsem skončil.

Nahlásit

-
-1
+

Pokudu budu chtít masivně spekulativně investovat, tak si těžko někde půjčím sto milionů BTC za 1% úrok...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

"Ve chvíli, kdy jsou ceny narušené masivními zásahy centrálních bank, je nesmírně obtížné poznat, které investice jsou postaveny na pevných základech a které jsou jen součástí bubliny."

To se divím, že investoři nevyužívají bitcoin, který je nenarušený zásahy centrálních bank a postavil jejich by investice nepochybně na pevných základech.

Nahlásit

-
0
+

Na část Vám snad odpoveděla rozšířená verze článku.

Nedokonalostí je na trhu jistě mnoho a vydaly by na x dalších článků, ale role centrální banky je v případě bublin naprosto zásadní.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Pane Cecvárku, Vám i všem dalším zklamaným čtenářům se omlouváme. Špatná kvalita rozhodně nebyla na straně autora, článek je delší, na vině byla technická chyba.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. Vnitřní hodnotu investoři usuzují z očekávaných cash flow z investice a ne současných zisků. Netvrdím, že některé tituly nejsou nadhodnocené, ale to obecně rys všech akcií, občas pod, občas nad "vnitřní hodnotou". Vidět příčinu neefektivity trhu pouze v centrální bance je hodně ideologický pohled. Navíc třeba v ČR není rozhodně růst cen problémem.

Na článek o sdělení v jednom odstavci mi to přijde strašně málo...nízká kvalita...

Nahlásit

-
-1
+