Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Doučko pro zlé hochy z malých měst

30. 9. 2010
6 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Přesně tak!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

jj to v naší společností se nestává vůbec, že by vám někdo ve vašem dobru vzal 40% ze mzdy a přesvědčoval, že vás dokáže ochránit lépe než si myslíte.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Přesně tak! Až si pan Kašpárek tu knížku přelouská ještě jednou, tak si třeba všimne, že tam skoro pořád někdo někomu vyhrožuje, a to dost tvrdě.Označovat krádeže, vraždy a vydírání za "elegantní způsoby získávání peněz a moci" bych si já tedy netroufl.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Domnívám se, že tím není doporučen nátlak.Jde spíš o to, že když už není možné vyjít s někým po dobrém, tak se nemá neposkakovat a nehrozit žalobama jako Rath po šaratici, a snažit se to vyřešit rychle a efektivně.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nepřeji si, aby mi někdo do postele nad ránem vložil uříznutou hlavu mého syna kvůli tomu, že jsem odmítl jakousi prosbu či obchodní nabídku.Nerozumím těm, komu připadají podobné postupy normální a následováníhodné, ani kdyby šlo jen o hlavu koně.

Nahlásit

-
0
+

very nice.jinak vím, že budu hodně offtopic:)ale nejsem schopný pochopit proč bernie maddof je podvodník a stát je spasitel (ponzi scheme)

Nahlásit

-
0
+