Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Reportáž. Obchodní tajemství nevěstince

28. 5. 2013
 8 889
8 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Po přečtení článku, jsem chtěl jsem jít na podobnou exkurzi, ale manželka mi to ihned zatrhla :-)

Nahlásit
-
2
+

Diskuze

Teze, že manželství je vlastně jen dlouhodobá institucionalizovaná forma vztahu prostitutka – zákazník, je stará přinejmenším sto let. Rádi ji opakovali všelijací pokrokářští zastánci volné lásky a sociální inženýři. A samozřejmě – lze to tak brát. Ale ne že by to k něčemu bylo.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

To protože ten nejdražší sex je ten zadarmo...zaplatit si ženskou na noc vyjde mnohem levněji, než si vydržovat přítelkyni, či manželku...

Doporučuji přečíst knihu Základy mužského šovinismu, autor se tam v pár kapitolách tímto tématem zabývá.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Pěkný článek.

Nahlásit

-
0
+

Petře, souhlas! A moc díky!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Trochu bych to Vaše hodnocení poopravil, když dovolíte: "...v těchto zařízeních se nepředstírá, že není poskytován za peníze..." :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Petra Dlouhá odvedla dobrou profesionální práci. Takových reportáží dnes nenajdete mnoho. Dík za počtení i poučení!

Nahlásit

-
1
+

Text mi přijde být jednak poněkud protimužsky naladěný. Viz: "Nemůžu se zbavit pocitu, že i když tu nechávají majlant, dostávají tohle povyražení strašně lacino." No, žena, když zajde sama někam do baru, tak to může mít zdarma a ještě si bude moci možná vybírat. To pak ovšem dámy mají povyražení ještě nepoměrně laciněji, že.

A dále je v něm zřejmé i jakési znechucení nebo povznesenost nad tím vším, čemuž moc nerozumím. Sex je poměrně univerzální a intenzivní potřeba, a v těchto zařízeních je jen poskytován za peníze, podobně jako řada jiných služeb.

Nahlásit

-
0
+

Po přečtení článku, jsem chtěl jsem jít na podobnou exkurzi, ale manželka mi to ihned zatrhla :-)

Nahlásit

-
2
+