Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Kašlete na „národní pověst“, netrapte se „ostudami“. Prostě braňte své peníze a svá práva

7. 12. 2012
 6 024
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Zeptejte se prodavačů na Karlově mostě, kde projdou všechny národy světa a zjistíte, že smlouvají Japonci, Italové a ve skutečnosti všichni. Často velmi trapně. Takže pokud už Češi smlouvají, nijak se do jiných národů neliší. Zatím jsem si také nevšiml, že by Češi přespávali hromadně před markety den před slevou, jako to s oblibou dělají Američané.
A mimochodem pane Kšica já jsem Čech a nikde o slevy nekňučím. Jak už napsal Jan Fryč, mluvte laskavě za sebe.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Zajímalo by mě kde ten Švédský plátek v roce 1931 informace čerpal ... v atmosféře nástupu Hitlera k moci a jeho hřímání proti ČSR počítám že redaktor se inspiroval v Německu a možná ten článek mohl být součástí německé propagandy proti ČSR obecně.

Češi v zahraničí jsou spíš než nepopulární prakticky neznámí.

Nahlásit

-
0
+

Tvrdíte o mě, že do nekonečna kňučím o slevy, nedám vydělat a jsem neoblíbený? A že je to vlastně to jediné, co umím?
No těpic, mluvte laskavě za sebe.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Jediné co Češi dokážou je do nekonečna kňučet o slevu a přemýšlet jak vše vykrkat co nejlevněji. Jenže ono platí: Nedáš vydělat, nedostaneš vydělat, a tak jsou neoblíbení.

Nahlásit

-
0
+