Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Co tě neposílí, to tě zabije. Taleb radí, jak se stát stoikem

6. 12. 2012
 14 751
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

mě na tom ta arogance právě baví :D správnej ranař musí být trochu namachrovanej, jinak to není ono :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
6
+

Diskuze

mě na tom ta arogance právě baví :D správnej ranař musí být trochu namachrovanej, jinak to není ono :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
6
+

Můj názor je odlišný - Černá Labuť se mi líbila, a třeba díky ní jsem něco našel o Poincarém. Kapitoly v ní o bayesiánské analýze se při investování hodit mohou.

Podle recenze vypadá Antifragile na inteligentní knihu, tak jí dám šanci. Stejně jako neodmítnu film kvůli několika únavným scénám.

Nahlásit

-
0
+

Já jsem Taleba odepsal už po Černé labuti. Zbytečné vsuvky, odbočky i "filozofování&q uot;bych mu odpustil (byť trpím, když se nejde přímo k věci), ale tu aroganci prostě nee. Taleb je asi člověk s nejzduřenějším egem jakého znám (minimálně mezi spisovateli). Číst další knihu dokazující, že Taleb je genius a všichni ostatní idioti, opravdu nemusím.
A jestli jste někdo v jeho knihách našel alespoň trochu praktickou radu ohledně investování, podělte se. Moje angličtina v tomhle asi selhala a nenašel jsem nic než žvanění bez obsahu..

Nahlásit

-
2
+