Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Vladimír Šiška: Média hledají na sKartách jen vady

14. 7. 2012
7 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

A výběr z skaret má teda s tebou jakou souvislost, borče?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

sorry, chlapče, já si platím(povinné) pojištění, jsou to moje prachy, já rozhoduju, co s nima udělám, ne nějaký pošahaný, naindoktrinovaný úředníček.
a nesrovnávej mě s nějakým poslancem, třeba nějakým sobotkou z čssd, co si z náhrad postaví barák, to si vyprošuju.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Možná je problém v definici "svoje prachy", ne? Pokud jsou darované žebrákovi, jsou jeho. Pokud jsou darované za ÚČELEM koupě zeleniny, má se za někupovat jenom zelenina.
Poslanecké náhrady na dopravu jsou rozkrádány ve velkém na jiné účely nežli pomoc při přesunech z místa na místo při výkonu povolání. Proto lze říct, že poslanci kradou. Proto je nutný fašismus, aby se to odnaučili.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

a co ti je po tom, co ja si za svoje prachy koupim? co je komu do toho? takove fasisty mam nejradsi. nejlepsi by bylo, kdyby se na tu skartu dala koupit jenom zelenina, ne?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Přesně. A hlavně, blokace terminálu pro platby alkoholu, cigaret a hazardu, je úplně k ničemu, dokud z účtu půjdou peníze vybrat cash z bankomatu...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ideálne keby sa dal vložiť cash ;-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tak by mě zajímalo, jestli půjdou na účet S-karty poslat peníze z jiného účtu. Pokud ano, je to ideální způsob jak před exekutorem uklidit peníze a S-karta bude pro některé lidi velice lukrativní záležitost a může se s ní začít kšeftovat. Stačí popřemýšlet a hned mě napadá několik možností využití :-)

Nahlásit

-
0
+