Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Tak co s tebou, Egypte?

9. 2. 2011
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Jestli je článek o naší republice, tak má dvacet let zpoždění, takže asi přecejen bude o Egyptu.
Je to asi jako když starý indiánský náčelník radí americkému presidentovi, aby si dal pozor na přistěhovaleckou politiku, že oni to kdysi zanedbali a skončili v rezervacích.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
1
+

Diskuze

Pěkně napsané "destero", opravdu. Bylo by fajn kdyby takto svět fungoval, bohužel takto svět nefunguje. A Váš návod je tedy dopředu fiaskem, hned na začátku je třeba počítat s korupcí a mocenským tlakem. Lidi touží po moci, s tím se nese touha ovládat, vlastnit, prostředkem jsou peníze, až na posledním místě je láska k bližnímu a soucit s utrpením druhého. Měl jsem do nedávna pocit že žijeme ve svobodném světě, demokracii, že USA drží ve svých rukou celosvětový mír proti zlému Rusku. Postupným mým vývojem, sledováním co se děje celosvětově a hledáním informací jsem postupně ztratil všechny iluze o spravedlnosti, doporučuji si přečíst třeba článek o Egyptské revoluci http://blisty.cz/art/57203.html a dále hledejte informace o vzájemném vztahu Izraele, Egyptu a USA, je to vražedná trojkombinace, na lidském životě nikomu nezáleží. Pokud vystrčíte hlavu z české zmanipulované informační kotliny, tak nebudete věřit svým očím že v dnešní době je možné masově vraždit a vyhlazovat celé národy stejně jako to dělal třeba Hitler. A děje se pořád a nikdo proti tomu nic nedělá. Moc přeji celému světu spravedlnost, to aby si lidi vzájemně vážili svých životů, myslím že by mělo být více lidí jako jste Vy paní Kláro Samková, díky za váš příspěvek. David.

Nahlásit

-
0
+

Jestli je článek o naší republice, tak má dvacet let zpoždění, takže asi přecejen bude o Egyptu.
Je to asi jako když starý indiánský náčelník radí americkému presidentovi, aby si dal pozor na přistěhovaleckou politiku, že oni to kdysi zanedbali a skončili v rezervacích.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Paní Kláro nemluvíte o Egyptu,já to cítím,žě mluvíte o naší republice!

Nahlásit

-
0
+