Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Novela zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích: Proč jde stát na ruku nejsilnějšímu hráči?

21. 6. 2011
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Líbí se mi Vaše rozhořčení nad makléři, kteří ruší vše co jim přijde pod ruku. Nedělají snad samotné pojišťovny to samé při konverzích smluv. Dost často zapomínají klienta upozornit na to, že jeho stávájící mlouvu o ŽP zruší. Namísto toho klienta informují o tom, že jeho pojistná smlouva je aktualizováná a peníze na ní mají stále. Skutečností však, je že pouze převedou odkupné ze stávající smlouvy na smlouvu novou.

Nahlásit

-
0
+

Myslím si,že mnozí z těch co tady píšou , něco jiného dělají a něco jiného říkají.V oboru jsem cca 20let a mohu říct že dnešní trh není zaměřen na klienta, ale na zisk za každou cenu ,ať u pojišťoven či u zástupců jednotlivých skupin.Jak si mám jinak vysvětlovat,že mnoho zástupcůhlavně z řad makléřů,absolutně nehledí na již sjednané pojistné smlouvy a hlavně v životním pojištění ruší vše co jim přijde pod ruku,kvalita nekvalita. Kdyby byl zájem,vše by bylo možno řešit ke spokojenosti klienta.Řeči nic nezmění,papír snese všechno.

Nahlásit

-
0
+