Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Bulhaři zařízli fotovoltaiku. Po vzoru Prahy!

18. 5. 2011
8 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Bohuzel tohoto stavu se take nemusite dozit. V tom druhem odstavci s Vami souhlasim.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Volbou někoho jiného než "osvědčených&qu ot;amedii doporučených budu promrhávat hlas tak dlouho, dokud ostatní nepochopí, že by to také měli zkusit a ne jen jít se stádem.
Má to jeden vedlejší efekt. Současné vládní hrátky mne nemusejí zajímat, protože nefandím nikomuz nich a je mi tedy jedno, jak to dopadne a kdo je nebo není ve vládě.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

To je dalsi vec, voleb je nekolik druhu (a to nemame ani primou volbu prezidenta), coz cely system pro bezneho cloveka zeslozituje. Jenze od toho Kalouska uz clovek vi co cekat (bohuzel) a ma sanci se nekam dostat. Volbou neznameho cloveka vetsinou promrhate hlas. Aneb nejlepsi zbusob, jak vladnou lidem je dat jim vybrat pouze ze spatnych moznosti.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Připadá mi, že volby jsou každou chvíli (v Krupce dokonce obden).
Háček je v tom sousloví "měli by šanci uspět". Dokud budeme volit podle toho, kdo má šanci uspět (nebo o kom nám to namluví média), tak tam Kalousek bude na věky věků.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

V cele CR byste tech 200 lidi mozna nasel, ovsem mezi politiky, nebo alespon tech, kteri by byli ochotni jit do politiky a meli by sanci uspet,by uz jich ani 200 byt nemuselo. A pokud jsou volby jednou za 4 roky, mohlo by hledani tech 200 poctivych trvat par tisic let.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Myslíte, že se v celé ČR nenajde 200 inteligentních lidí, kteří nekradou?
Potom tedy snížíme počet poslanců třeba na 11 a vyjde to navíc levněji.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Otazka je, zda by pri tomto pristupu bylo po nekolika malo zakonech vubec koho volit.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Především by to chtělo "zaříznout" ;(nevolit) poslance, kteří pro ty původní nesmyslné zákony hlasovali, protože buď jsou tak hloupí, že si to nedokázali spočítat nebo jsou zkorumpovaní od sluneční lobby.
http://frantisekmatejka.bl og.idnes.cz/c/157993/Seznam-po litiku-kteri-rekli-ano-dotacim -pro-obnovitelne-zdroje.html

Nahlásit

-
0
+