Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Vlčkův hrách na umakartu

7. 2. 2010
15 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Máte pravdu. Na druhou stranu diskusi docela pečlivě hlídám a útočné, hrubé, podpásové a jakékoliv jiné příspěvky porušující pravidla diskuse nepouštím. Takže tady určitě nehrozí to, že bychom skončili tak, jak dopadá diskuse třeba pod články Pavla Kohouta na jeho blogu na aktuálně. Polarizovaná debata je podle mě ok, pokud je vedená v jasných mantinelech..Mým cílem je mít tu kvalitní odborné články, ale zároveň je prokládat čtením, které je sice zajímavé a poučné, ale zároveň lidí baví... Zkrátka takový amalgám :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ahoj Ivane, s tím odlišením úplně souhlasím. Zkusím něco vymyslet!Jinak pna Tomšů sám říkal, že tenhle text je slabší, ale zase byl aktuální mně se líbil... Jinak z poslední doby rozhodně doporučuju tenhle: http://strach.cz/zelena-anabaze/.Takže to máme 4:3.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Jenže články o politice výrazně polarizují debatu a debatující, protože podobné věci se řeší v každé hospodě. Naproti tomu odborným věcem (a máte pravdu, nemusí se jednat jen o ekonomii) rozumí méně lidí a tak se jich do diskuze zapojí méně a ta pak může být fundovanější.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Texty od pana Tomšů jsem publikoval na internetu před cca 10 lety a jsem rád, že se s tímto pánem znovu shledávám. Býval ale ostřejší :)) Jsem pro, jen bych navrhoval je graficky více odlišit.

Nahlásit

-
0
+

Máte pravdu. Podle mě se tu ale politika objevovat může (za předpokladu, že texty o ni nebudou primitivní) stejně jako se v úterý objevují texty o pychologii a ve čtvrtek o literatuře (teď sice převládá ekonomická literatura, když ale psal knižní čtvrtek Ivan Adamovič, byl více o kultuře). Vždy by ale měl být splněn předpoklad, že text bude nějak souviset s penězi či ekonomikou (i když na první pohled to nemusí být zcela patrné)- To s Vámi úplně souhlasím. Také moc díky za názor.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tedy 4:2. S tou Allegrií - tahle rubrika je zamýšlena jako profily zajímavých a úspěšných podnikatelských záměrů. Několik článků na podobné téma se tady objevilo už v minulosti. Jenže tahle rubrika, pokud není pravidelná, skutečně vypadá jako PR. Máte pravdu. Samozřejmě nám za to ale nikdo neplatil (a ani jsme se nesvezli v Hummeru). Díky za názor

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nejde o odpor k politické satiře, jde o to, zda se jí má věnovat web zaměřený na finance a ekonomiku. (-;

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Článek se mi líbil a rád bych si občas takovýto článek přečetl. Myslím si, že by takovéto články mohly být opticky odděleny (jiná barva nadpisu apod.) nebo by mohly mít samostatnou sekci (relaxmag?)..Jediný článek, který mi na Finmagu vadil byl tento: http://www.finmag.cz/clanek/14650/Marně jsem u něj hledal označení PR...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

4:1! Už jsem se bál, že jsou mezi diskutujícími samí odpůrci politické satiry :)

Nahlásit

-
0
+

Pěkný večer.Mně se článek naopak zamlouvá. Rád si počtu podobně laděné texty, obzvláště zaměřené na naši politiku. Člověk se alespoň pousměje, jsem pro :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

4:0. To bude debakl :-))

Nahlásit

-
0
+

3:0 v neprospěch

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobrý den, tenhle text je tu především na zkoušku. Chtěl jsem otestovat, jestli mají čtenáři tohoto webu o podobně laděné "odpočinkové&qu ot;texty, které by vycházely vždy pouze v neděli, zájem. Zatím je to 2:0, tedy jasně v jejich neprospěch. Pokud hlasování dopadne takto, je to jasné. Přesto si myslím, že by FINMAGU nějaké volnější čtení na neděli do budoucna neuškodilo. Máte nějaké nápady, co byste si zde chtěli po nedělním obědě přečíst? Díky moc. Podobné hlasování najdete i naší diskusní skupině na Facebooku.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

no ,tohle sem opravdu nepatří,politika, a ještě k tomu tendenční..ledaže Finmag má pocit,že to tady navštěvuje moc lidí, a potřebuje jejich počet snížit..pak tomu rozumím..

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nevím od které doby se finmag stal magazínem politické satiry, vždy jsem se domníval, že zde jde především o finance. Jsem si vědom, že tento článek má být "uvolněním" ;na víkend, ale patří spíše do reflexu, než-li na tento web.

Nahlásit

-
0
+