Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Tlusté memento smutného národa

13. 2. 2010
20 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

To já také :) Nad tou editací komentářů je potřeba se zamyslet. Myslím ale, že by to mohlo fungovat jako bonus pro registrované uživatele (taky novinka :).

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Na změny se těším. Ještě mě napadla možnost editace odeslaných komentářů, protože dnes již nelze upravit nevhodné formulace nebo překlepy.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Používám. Ale už se mi stalo, že to nestačilo.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ad nápad: Radovane, tohle je dobrý nápad, který by se dal realizovat i před změnou webu. Zítra se Vám ozvu v mejlu a něco Vám navrhnu :) Těšte se...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Teď mě ještě napadlo. Používáte tuhle záložku na "houmpejdži&quo t;- http://www.finmag.cz/komentare/? Tolik komentů, aby naplnily celou stránku, se tady přece během víkendu neobjevuje, ne?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Alespoň ty můstky plně využijí. V jednom dokumentu ukazovali Olympijskou vesnici několik let po skončení her...bylo z ní město duchů. Sportoviště byla převážně nevyužitá. Bohužel už si nepamatuji jak se dokument jmenoval a o jaké město šlo..Ad nápad na vylepšení - uvítal bych tady diskusní fórum. Finmag podle mě čtou převážně lidé s velkým rozhledem a rozsáhlými znalostmi. Občas mě napadne téma ke kterému bych rád napsal pár vět a pak o něm diskutoval.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Co jsem slyšel já, tak třeba skokanské můstky se po hrách rozeberou a přestěhují někam, kde je bude lidé opravdu využívat (a navštěvovat)..BTW: Také vám přijde, že se tahle olympiáda odehrává tak nějak bez diváků (pominu-li soutěže v hale)? Speciálně u běžeckých soutěží je to trága. Když se běží svěťák, jsou kolem tratě stovky a tisíce lidí. Tady všichni běží osamotě po opuštěné cestě. To závodníkům podle mě moc motivace nedodá. A mě na to zase tolik nebaví koukat...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Píšu si. Ona se změní celá struktura webu. Přibudou lišty, bude šest hlavních rubrik pro jednoduchou orientaci, zruší se otravné rozklepávání komentářů a tak dále. Pokud by Vás (nebo kohokoliv jiného) napadl nějaký další zlepšovák, dejte mi prosím vědět. Budu moc rád.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Kvůli této Olympiádě postavili asi 60 km dálnice, která jistě bude po skončení her velice využívaná...Jedna zelená střecha a ovál ze dřeva napadeného kůrovcem zátěže asi těžko výrazně sníží..Zajímalo by mě kolik z vybudovaných staveb je po hrách využíváno. Zkoušel jsem vyhledat článek na toto téma, bohužel se mi to zatím nepovedlo.

Nahlásit

-
0
+

No jo, jak už jsem psal někde jinde, když je člověk spokojený a ztotožní se s autorem článku, tak nemá potřebu psát komentář..K těm věcem, které by se mohli časem změnit si ještě přidejte komentáře - pokud odjedu na víkend pryč, tak v pondělí někdy ani nezobrazím všechny nové komentáře.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Vyhledávání a systém rubrik je největší slabinou webu, ale vydržte. Právě finišuje projekt nového finmagu a to pak teprve bude. Každopádně ale díky za pochvalu!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobrý den.Mě osobně logo Londýna připomína logotyp levicových radikálů bojujících proti ultrapravicovým radikálům, nebo to tak není?Jinak zajímavé povšimnutí k aktualitám ze světa sportu...

Nahlásit

-
0
+

Už se takové objevily. Bylo jich málo a byly tak nezajímavé, že jsem si je nezapamatoval. A žádný systém k jejich nalezení (krom přečtení všech článků) tady není. Ale musím uznat, že jsou to zanedbatelné výjimky, takže je zbytečné se jimi dále zabývat.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Díky ;-) Copak ale na Finmagu publikujeme nějaké nudné články? Není možná....Fůj... Chybu opravuju a stydím se. Cudos to you!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Já v Londýnském logu vidím stylizovaný letopočet 2012, ovšem ty číslice zbortila opravdu řádná dávka fetu.

Nahlásit

-
0
+

Je to takový pelmel, ale to už sobotní kocovina bývá. Navíc to aspoň není nudné. A ačkoliv v tom londýnském logu nevidím to, co Vy, tak jej považuji za opravdu otřesné..Jinak mláďata se "nevešla" (-;

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Zdravím a děkuji za zpětnou vazbu. Co se kýčovitých zviřátek týče, tak ty se v logo žádné olympiády neobjevily už drahně let. Tady je kompletní historie všech log her her: http://www.youtube.com/watch?v=fCHUNmhg0H0. Podle mě máte na mysli spíš oficiální maskoty a toho svého kýčovitého má samozřejmě i Vancouver. A dokonce trojitého. Všichni bohužel vypadají jako z japonského anime seriálu (viz. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/a2/V2010m.jpg)..Londýnské logo je podle mě otřesné (a nejen podle mě: http://abcnews.go.com/Sports/story?id=3247374&page=1). Hanu si ale zaslouží primárně ti, co ho vybrali. Kreativitě se meze nekladou, zdravý rozum bohužel své meze má :-).K poslední poznámce: ano máte pravdu, je to trochu pelmel a to se mi tam ještě nevešla tulení mláďátka... :) Třeba příště... Každopádně díky, že jste to dočetl do konce...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Mě se logo Vancouver 2010 líbí, konečně to není nějaká kýčovitá zvířecí postavička. To londýnské se mi nelíbí ale to neznamená, že budu ty co to vybrali urážet tím, že mi připomíná Simpsonovi.V tomto článku je smícháno vše dohromady a z takových pokrmů bývá bolení břicha.

Nahlásit

-
0
+

Zdravím. Nojo, takový už je úděl novinářů :-) pořád rýpat a rozčilovat se. Ale nebojte se zase, že bychom se nedokázali radovat. Už se třeba těším až mi na jaře vzklíčí první sazenička chilli :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Furt si hledáte duvody pro rozlobení. Takto nikdy nebudete stastní. Radujte se z mála! Pak budete stastní. Vzdyt za nekolik dní ve strední Evrope prestane mrznout a bude teplo a vsude plno kvetu a jaro. To je duvod k radosti. A nase bankovní konta letos získají zase stovky dalsích akcií a stovky dalsích dividend z akcií.

Nahlásit

-
0
+