Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Finmag se převlékl! Co je nového?

17. 12. 2010
 9 787
36 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

To je dobře, že se to vyřešilo :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

ah já klikal na číslo ne na text:)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Zdravím, Denisi, z Google Chrome. Právě v něm vkládám tenhle příspěvek. A vše funguje OK. Stejně tak mi jde kliknout na ty odkazy v banneru z investičního webu. Problém bude někde jinde než v Chrome... Nějak mě teď ale nenapadá, kde by mohl být!

Blbne Chrome ještě někomu jinému?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tak tu máme další sadu zlepšení: již můžete klepnout na počet komentářů na homepage - budete přeneseni přímo na diskusi u daného článku. Zvětšil se také prostor pro vložení těla komentáře.
- v google chromu nejde

Nahlásit

-
0
+

Tak tu máme další sadu zlepšení: již můžete klepnout na počet komentářů na homepage - budete přeneseni přímo na diskusi u daného článku. Zvětšil se také prostor pro vložení těla komentáře. V boxu diskuse na HP se nově zobrazuje více komentářů (osm). Ještě ale poladíme správné nastavení scrollovací lišty.

Zároveň už správně funguje i záložka nejdiskutovanější. Najdete zde nejvíce komentované příspěvky za poslední měsíc.

Další změny budou následovat (automatické ne-odhlašování) a tak dále...

Pokud by vás ještě něco štvalo. Piště! Martin

Nahlásit

-
0
+

Já vím. Omlouvám se. Bude to hotové až po Novém roce. IT se rozprchlo do svahů. Bohužel.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Problém stále přetrvává.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

no je tam něco o realitním boomu a nejde mě na to kliknout:)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nejde? V tom případě to jdu reklamovat! Díky Denisi!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

pak mě napadlo proč nejde kliknout v google chrome na investicniweb.cz?
nebo na přímo ten článek co je inzerován nebo jak to nazvat?

Nahlásit

-
0
+

Hezký večer, prověřím to. Já jsem přihlášen stále a nepadá mi to. Díky moc! M.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

souhlas

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nevím, jestli je chyba u mě, ale navštěvuji Finmag několikrát denně a skoro pokaždé se musím opět přihlásit. U jiných webů se mi to nestává, tam když se naloguji, jsem přihlášen trvale.

Nahlásit

-
0
+

Tak my nad tím tady ještě pouvažujeme...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

komentáře mě příjdou málo oddělené... je to moc na sebe nalepené.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Zdravím, udělat z počtu komentářů tlačítko, které Vás hodí přímo do diskuse, nebude žádný problém. A co Vám přesně vadí na "přehlednosti&q uot;stávajících komentářů?

Díky moc. Martin

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

nemůžu si zvyknout na fakt, že když kliknu na počet komentářů tak mě to nehodi do komentářů a na formát komentářů přijde mě strašně nepřehledný jinak jsem si zvyknul a líbí se mě web, ale tyhle dvě věci...

Nahlásit

-
0
+

Bohužel! T-mobile mě tímhle přístupem docela zklamal....

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

OK,počkám.
Pachatelem nesrovnalostí byl T-Mobile.

P.S.
Cookies to nebudou, připojuji se ze stejného notebooku, i když přes různé poskytovatele.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ještě doplním, že už standardně funguje i RSS čtečka na HomePage. Připomínám, že můžete odebírat i RSS jednotlivých autorů nebo rubrik. Stačí zajít do konkrétní rubriky nebo klepnout na autora odkaz je v pravé části hlavního sloupce.

Nahlásit

-
0
+

Zdravím Honzo, tohle je bohužel stále ještě known issue. Tady však není chyba na naší straně, ale na straně poskytovatelů internetového připojení. Určitě takhle blbne T-mobile a všechny jeho varianty (edge, ADSL a pod.) Souvisí to s tím, že jsme přesunuli web úplně někam jinam a poskytovatelé jsou líní (a šetří) při aktualizacích DNS (domain name server). Takže si zkrátka pořád myslí, že jsme na starém, a neobtěžují se to ověřit.

Tady nezbývá než se obrnit trpělivostí. Mně osobně to dělá T-mobile na mobilu taky. Abych se podíval, jak se to na mobilu zobrazuje, musím se připojit na WiFi

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Zkoušel jsi Honzo promazat cookies? Občas to kvůli tomu zlobí nebo občas (na jiných webech) musím několikrát provést refresh než se mi zobrazí aktuální obsah.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Při napsání www.finmag.cz se mi někdy (naposledy asi před hodinou) zobrazí stará stránka s články do 14. 12.

Nahlásit

-
0
+

Hezký den, jen bych rád sdělil, že nově je v diskusi možné vkládat hypertextové odkazy a entery.

Třeba takhle. Vše tak snad bude mnohem přehlednější. A pokud by něco nefungovalo, napište mi, prosím, sem: http://www.finmag.cz/cs/finmag/kaleidoskop/finmag-se-prevlekl-co-je-noveho/.

Nahlásit

-
0
+

Ahoj, Vašku, to souvisí tím, že jsme přesouvali články ze starého serveru, takhle tu budou prvních 14 dní, pak je ale samy nahradí články nové. Stát by se to mělo v obou rubrikách. Jinak díky moc za pochvalu!!!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Hezký den, aplikace bude. Začneme ale asi s iPhonem, Android bude druhý v pořadí. Mobilní averze se právě vytváří. Bude také.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Díky za poznámky. S tou hlavičkou a odkazem na Rubriky jsem taky bojoval, ale ajťáci mě nakonec přesvědčili. že se to dělá právě takhle... Ještě o tom ale popřemýšlíme.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Zdravím,
co tak ještě verze pro browser na mobilní telefon? A nebo možná ještě lépe nějaká malá aplikace pro android, atd. třeba ve stylu Bloomberg :-)

Olda

Nahlásit

-
0
+

Zdravím, web je samozřejmě parádní. Gratuluji a děkuji. Mám technickou poznámku k sekci nejčtenější/nejdiskutovanější. Je možné to ještě nějak rozfiltrovat? Např. tento týden, tento měsíc a kdykoli... Takto vidím v nejdiskutovanějších jen články z hodně dávna.

Nahlásit

-
0
+

Zdravím, souhlasil bych s Adamem. "Další články z rubriky" umístěné pod diskuzí jsou ten oříšek. Kdyby byly umístěny pod "další články autora", bylo by to určitě lepší. Rovněž informace o autorovi bych osobně udělal zabalené a rozbalovací až na pokliknutí. Asi je fajn informace mít, ale člověk si je tu přečte jednou, nemění se. Není moc důvod je vidět permanentně "na první stránce". Kdyby hned po načtení bylo vedle nadpisu vidět foto a hned podtím (maximálně po dvouvětném shrnutí infa) ostatní články autora, informačně by to bylo přehlednější. A ještě jeden drobný bůdek "Sdílej článek" by se vešlo bez problémů (s menšími ikonkami) hned vedle "To se mi libí". "Tiny URL" tamtéž někam, možná je fajn, ale když někam postuju URL, tak jsem obvykle rád, že už v url je název článku. Po prvním navštíení jsem také trochu bojoval s hlavními odkazy. Jmenovitě nejčastěji chci na seznam všech článků a chvilku mě mátlo, že se na něj nedostanu kliknutím na název "Rubriky" jak jsem čekal. Už jsem přišel na to, že mám klikat na "Finmag", ale myslím, že všude jinde když kliknu na hlavičku ("Rubriky" ),tak vidím "všechny" zprávy, nejen rozcestník, který vidím i v podmenu hned podtím. Jinak je to pěkné :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+
1/2