Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Až se vás Ind zeptá, proč jste odflákli školu...

25. 3. 2010
6 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejméně oblíbený příspěvek

Pro Pavla Likavce: Indi nahrazují práci střední třídy v Austrálii a Usa. V Austr letí účetní v americe naopak neletí piloti. Létají místo nich Indi. Americký pilot pak musí pracovat ve 2 zaměstnáních aby uživil barák a rodinu. Za knipl sedá unavený...A proto chraňme si to na co indi nedosáhnou a co bude zčásti garantovat pracovní místa a ekonomku u nás . Je to jazyk český . Je třeba být xenofobní o odmítat systematické snahy o zestejnění evropských jazyků a likvidaci evropských národů. Vyplatí se to.

Nahlásit
-
-1
+

Diskuze

Pro Pavla Likavce: Indi nahrazují práci střední třídy v Austrálii a Usa. V Austr letí účetní v americe naopak neletí piloti. Létají místo nich Indi. Americký pilot pak musí pracovat ve 2 zaměstnáních aby uživil barák a rodinu. Za knipl sedá unavený...A proto chraňme si to na co indi nedosáhnou a co bude zčásti garantovat pracovní místa a ekonomku u nás . Je to jazyk český . Je třeba být xenofobní o odmítat systematické snahy o zestejnění evropských jazyků a likvidaci evropských národů. Vyplatí se to.

Nahlásit

-
-1
+

A od té doby, co jsme (spolu se Švédskem kdysi sirkařská velmoc) začali dovážet zápalky z Indie, kupuju si zapalovače. Ne z vlasteneckých popudů, ale prostě proto, že se jich dobrá polovička při škrtání zlomí :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Souhlas

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Znám Indy z jejich působení ve firmě pro kterou pracuji. Obvykle pokud mají něco udělat, tak je problém s tím, že realizace se liší od zadání. Pikantní je třeba, že se jim nepodařlo nahrát správně data do systému ani po 49 pokusech. I tady platí, nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné Indy.

Nahlásit

-
0
+

www.google.com

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Globalizace u mně doma. Mám příští týden podepsat smlouvu na opravu výtahu s globální firmou, nebo se střední českou firmou? Obě nabídky jsou rovnocené. Kdo mi poskytne lepší produkt, lepší servis, nižší náklady?Poraďte prosím.

Nahlásit

-
0
+