Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Pojišťovny špehují na Facebooku!

1. 12. 2010
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

to je dobre. byt na fejsbuku je dnes leda pro ostudu.

Nahlásit

-
0
+

Z mnoha amerických detektivek jsem poučen, že pojišťovák je řemeslo podobné soukromému detektivovi. Prostě dostane za úkol ověřit, že si klient tu stodolu nepodpálil sám, tak pátrá.Že v dnešní době to má jednodušší a může si to přečíst na klientově blogu či fejsbuku svědčí spíš o klientově "naivitě" než o pojišťovákově hrůzném charakteru.Proto myslím, že je v názvu článku slovo "špehují" silně nadsazeno. Ledaže bychom čtením těchto článků špehovali Finmag.

Nahlásit

-
0
+

No nevidím problém v tom, že někdo využije údajů, které dotyčný o sobě veřejně prezentuje.Samozřejmě pokud nemám zájem aby, někdo používal mé osobní údaje, tak vůbec nelezu na Facebook.Daleko větší problém vidím v tom, že někdo shromažďuje a poskytuje má osobní data třetí osobě jen pro to, že využívám MHD a v případě, že mu k tomu nedám svolení tak mě trestá tím, že mě udělí pokutu za používání a ještě mi může z jakéhokoli důvodu finance na kartě zablokovat. Myslím, že tady ÚOOU zaspal a díky tomu máme Magistrtem vnucenou bémkartu za těchhle vyděračských podmínek...:(

Nahlásit

-
0
+