Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Chlupatý byznys

23. 6. 2009
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Za tento článek jsem opravdu velmi vděčen. Přesně tak to už delší dobu cítím a jako člověka poměrně zarostlého, mě svým způsobem uráží, že koncerny vyrábějící kosmetiku a holící strojky z lidí jako já dělají v očích mnohých naivně "bezbranných&qu ot;konzumentů zapáchající poloopice.Je to smutné, ale dá se to trochu pochopit. Na tom, že zůstanu zarostlý totiž nikdo jen tak nevydělá. To ale průměrnému metrosexuálovi dojde asi jen velmi těžko.

Nahlásit

-
0
+

... a nebo se vzepřít mainstreamu a nést si tak celoživotní stigma desperáda (v tom lepším případě)... Co se ale "zkrášlovacích& quot;úzů týče, pořád si myslím, že nemáme v porovnání s početnějším pohlavím na co si stěžovat...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Holení těla je zkrášlení na úrovni tetování nebo piercingu měkkých částí.Málokdo si uvědomuje, že jednou se oholit znamená od té chvíle se už neustále holit ...

Nahlásit

-
0
+

Chlapi,něžně vypadáte čerstvě oholení.Mužně vypadáte s dvoudenním stništěm.Strom v zeleném křoví vypadá tak zdravě.Holení "drnu" mám spojeno s vidinou operačního sálu.Chlapi, "svetr" ve výstřihu nám některým bere dech.Nenechme prosím marketing rozhodovat o tom co se nám instinktivně líbí. Hezký den :))

Nahlásit

-
0
+