Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Češi stráví dovolenou doma

10. 7. 2009
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Díky za postřeh! Původní text před editací (kterou jsem měl možnost autorizovat) text vypadal takhle: „Svému příteli jsem víkend v lázních Bahenec specializovaných na pivní procedury darovala k narozeninám. Zatímco já jsem si užívala léčivých a preventivních koupelí, příteli se nejvíce líbilo, že mu z kohoutku u kádě tekl zlatavý mok,“ popisuje mi své zkušenosti studentka ekonomie Petra Křížová. Právě mladá a střední generace, která si již do sytosti užila levných víkendových letenek do evropských velkoměst, by mohla stát za znovuzrozením tuzemské turistiky. „Nejdříve jsem přítele chtěla podarovat levnou dovolenou v Egyptě, nakonec jsem však dala přednost právě domácím lázním. Porovnání nabízených služeb sice na internetových stránkách vyznívalo podobně, česká pohostinnost a skutečně rodinné prostředí nás oba mile překvapilo,“ dodává studentka.Zkrátka ne vždycky se všechno povede... :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ne, že bych chtěl být hnidopich, ale tu neznámou studentku z předposledního odstavce by to chtělo trochu představit, nemyslíš? Alespoň tak nás to, v dávných dobách, kdy se vstávalo v sedm ráno, učili.

Nahlásit

-
0
+